Lietuvos vyrų regbio-7 čempionatas
Vyrų "VRA-Tomosta" komanda

Vyrų „VRA-Tomosta“ komanda

2019 m. gegužės 4 d. Šiaulių regbio akademijos stadione vyko 2019 m. Lietuvos vyrų regbio-7 čempionatas, III etapas. Vyrų komanda Vilniaus „VRA-Tomosta“ kartu su treneriu Vidmantu Valiu turėjo šešias varžovų komandas. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, po tris komandas. Čempionatas buvo sunkus, laukė stiprūs varžovai.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda pirmąsias rungtynes žaidė su Šiaulių-Jonavos „Tauras“-„Citma“ komanda. Varžybos buvo sėkmingos, laimėjo rezultatu 21-12. Antrąsias rungtynes „VRA-Tomosta“ vyrų komanda žaidė su Kauno komanda „Žalgiris“, tačiau rungtynes pralaimėjo rezultatu 5-26. Visos trys komandos pogrupyje surinko po 4 taškus,

Geriausias komandos žaidėjas Domantas Stravinskas

Geriausias komandos žaidėjas Domantas Stravinskas

bet vietas lėmė pelnytų ir praleistų įvarčių santykis, tad Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda praleido daugiau ir pogrupyje užėmė trečią vietą bei liko žaisti dėl 5-6 vietų.

Trečiąsias rungtynes, dėl 5-6 vietų „VRA-Tomosta“ vyrų komanda žaidė su Šiaulių „Vairas-Kalvis“ komanda, rungtynes pralaimėjo rezultatu 7-45.

Akademijos žaidėjų gretose geriausiu žaidėju pripažintas Domantas Stravinskas.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda „Grand Prix“ čempionate užėmė šeštą vietą, o bendroje įskaitoje tai pat liko šeštoje vietoje. Iš viso 2019 m. Lietuvos vyrų regbio-7 čempionate dalyvavo 18 komandų.