KONKURSAS! KONKURSAS! KONKURSAS!
VRA žaidėjas Matas Jurevičius

VRA žaidėjas Matas Jurevičius

Visų „Vilniaus regbio akademijos“ sirgalių dėmesiui!

Spalio 13 d. 16:00 val. ateik palaikyti vyrų komanda „VRA-Tomosta“, kuri žais Vilniuje su vyrų komanda „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“. Rungtynių metu bus organizuojamas konkursas, kurio metu bus galima laimėti prizus.

BŪK aktyvus, ATEIK palaikyti „VRA-Tomosta“ vyrų komandą į Vingio parką. Šiuo metu Japonijoje vyksta Pasaulio regbio čempionatas. Tu gali LAIMĖTI Pasaulio regbio čempionato regbio kamuolį!!! Pagrindinį prizą įsteigė Anglijoje žaidžiantis Matas Jurevičius.

Matas Jurevičius, VRA žaidėjas, šiuo metu žaidžiantis London Scottish jaunimo komandoje. Praėjusiais metais buvo vienas iš komandos lyderių. Varžybų metu paliko gerą įspūdį, vėliau pateko į England Counties U18 rinktinę bei pasirašė kontraktą su London Scottish pirmąją komanda 2018/2019 metų sezonui. Pirmasis M. Jurevičiaus sezonas buvo itin sėkmingas. Kai žaidė už Two South Tonbridge Juddians komandą (Mantas dalyvavo profesion2019-10-10 Nr.2alų ugdymo programoje), stipriai pagerino savo fizinę formą bei patobulino savo žaidimą.

Nors jam tik 19 m., Matas yra rimtas pretendentas į antrosios linijos poziciją pagrindinėje komandoje sekančiam sezonui. Šis jaunas regbininkas jau yra patekęs į startinę sudėtį priešsezoninėse rungtynėse prieš Edinburgo komandą. M. Jurevičius taip pat sulaukė tarptautinio pripažinimo, pateko į England Counties U20 komandą turui į Rumuniją.

Ko reikia, kad TU galėtum dalyvauti konkurse? Varžybų metu, norintys dalyvauti konkurse, privalo turėti VRA atributiką arba plakatą, palaikantį „VRA-Tomosta“ vyrų komandą. Kiekvienas sirgalius turi užsiregistruoti prieš varžybas, sulaukti varžybų pabaigos, kuomet bus skelbiami laimingieji sirgaliai. Sirgaliams prizus atiteks burtų keliu.

Kitas laimėtojas gali būtų TU!