2015 m. VRA bendras varžybų tvarkaraštis
DATA | LAIKAS | GRUPĖ | VARŽYBOS, PASIRUOŠIMAI | Miestas |
2015.02.07 Šeš. | 12:30 | J-B ir vaikai | Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos regbio pirmenybės I-v. | Vilnius |
2015.02.22 Sek. | 8:00 | J-B ir vaikai | Atviros Kauno m. vaikų ir jaunučių „B“ žiemos pirmenybės I-v. | Kaunas |
2015.03.28 Šeš. | 12:00 | Vyrai | Draugiškos rungtynės su Panevėžio „RK Klevas“ 70-5 | Panevėžys |
2015.04.05 Sek. | Jauniai 98-99 | Tarptautinis regbio turnyras „Hilversum Cup 2015“, grupėje V-v. | Hilversum | |
2015.04.11 Šeš. | 12:00 | Jauniai 98-99 | Vilniaus „VRA-Tauras“ 32-14 (17-7) Plungės „SRC-Dorbė“ | Vilnius |
2015.04.11 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Vilniaus „VRA“ 68-12 (39-7) „Klaipėdos Kovas- Baltic Pallets“ | Vilnius |
2015.04.19 Sek. | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, I-turas IV-v. | Panevėžys | |
2015.04.25 Šeš. | 14:00 | Vyrai R15 | 2014-16 European Nations Cup, ENC 2B LIETUVA 46-11 LATVIJA | Vilnius |
2015.04.25 Šeš. | 16:00 | Vyrai | Draugiškos tarptautinės rungtynės su anglais. Quintin RFC 59-12 | Vilnius |
2015.04.26 Sek. | Jauniai 98-99 | Tarptautinis West Norfolk jaunių U16 regbio turnyras Anglijoje, III-v. | King’s Lynn | |
2015.05.03 Sek. | Vaikų | Jaunučių B (02-03) V-v., vaikų(04-05) IV-v. ir vaikučių (06-07) IV-v., I-turas | Šiauliai | |
2015.05.09 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Šiaulių „Šiauliai PRC“ 51-29 (26-10) Vilniaus „VRA“ | Šiauliai |
2015.05.09 Šeš. | 16:00 | Jauniai 98-99 | Šiaulių „Klevas-Ellme Messer Gaas“ 34-29 (12-12) „VRA-Tauras“ | Šiauliai |
2015.05.09 Šeš. | U12 ir U10 | Tarptautinis „Topolino“ regbio turnyras Italijoje (03-04 ir 05-06) | Treviso | |
2015.05.10 Sek. | U12 ir U10 | Tarptautinis „Topolino“ regbio turnyras Italijoje (03-04 ir 05-06) | Treviso | |
2015.05.10 Sek. | 11:00 | Vyrų R7 | Lietuvos vyrų R-7 čempionatas, I-turas, IX-v. | Panevėžys |
2015.05.14 Ket. | 11:00 | 01-02 R7 | Lietuvos jaunučių R-7 pirmenybės, I-turas, VII-v. | Plungė |
2015.05.16 Šeš. | 12:00 | Jauniai 98-99 | Vilniaus „VRA-Tauras“ 86-10 (41-0) Panėvežio „KKSC“ | Vilnius |
2015.05.16 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Vilniaus „VRA“ 30-0 Panevėžio „RK Klevas“ (neatvyko) | Vilnius |
2015.05.17 Sek. | 11:00 | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, I-turas, I-v. | Vilnius |
2015.05.20 Tre. | 12:00 | Vyrai | Tarptautinis regbio-7 turnyras Prancūzijoje, vyrai 05.20-21 | Paryžius |
2015.05.21 Ket. | 12:30 | Vyrai | Tarptautinis regbio-7 turnyras Prancūzijoje, vyrai 05.20-21, XII-v. | Paryžius |
2015.05.23 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ 30-0 Vilniaus „VRA“ (neįvyks) | Šiauliai |
2015.05.24 Sek. | 11:00 | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, II-turas, V-v. | Šiauliai |
2015.05.26 Ant. | 11:00 | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, I-turas, II-v. ir IX-v. | Vilnius |
2015.05.30 Šeš. | 12:00 | Jauniai 98-99 | Vilniaus „VRA-Tauras“ 15-12 (5-7) Šiaulių „Vairas-Klevas“ | Vilnius |
2015.05.30 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Vilniaus „VRA“ 0-30 Šiaulių „Transbusas“ | Vilnius |
2015.05.31 Sek. | 11:00 | Vaikų | Jaunučių B (02-03) II-v., vaikų(04-05) III-v. ir IX-v., vaikučių (06-07) III-v. ir VI-v., II-turas | Vilnius |
2015.06.03 Tre. | 11:00 | 01-02 R7 | Lietuvos jaunučių R-7 pirmenybės, II-turas, V-v. ir IX-v. | Vilnius |
2015.06.06 Šeš. | 12:00 | 02-03 ir 04-05 | Tarptautinis vaikų regbio turnyras Rusijoje, I-v. ir II-v. | Sankt Peterburgas |
2015.06.06 Šeš. | 12:00 | Jauniai 98-99 | Kauno „Ąžuolas FM Tauras“ 58-6 (27-3) Vilniaus „VRA-Tauras“ | Kaunas |
2015.06.06 Šeš. | 14:00 | Taurė R15 | Kauno „Ąžuolas- FM Tauras“ – Vilniaus „VRA“ (nevyks) | Kaunas |
2015.06.07 Sek. | 11:00 | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, III-turas, III-v. | Vilnius |
2015.06.11 Ket. | 11:00 | Vaikų | Jaunučių B (02-03) V-v., vaikų(04-05) III-v. ir vaikučių (06-07) III-v. – VII-v., III-turas | Kaunas |
2015.06.17 Tre. | 11:00 | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, II-turas, neįvyko | Panevėžys |
2015.06.20 Šeš. | 11:00 | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, II-turas, V-v. | Plungė |
2015.06.20 Šeš. | 11:00 | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, IV-turas | Šiauliai, nukeltas |
2015.06.21 Sek. | 11:00 | Vaikų | Jaunučių B (02-03), vaikų(04-05) ir vaikučių (06-07), IV-turas | Šiauliai, nukeltas |
2015.08.16 Sek. | Vyrų R7 | Lietuvos vyrų R-7 čempionatas, II-turas | Šiauliai, nedalyvavo | |
2015.08.29 Šeš. | 14:00 | Vyrų R15 I-g. | Vilniaus „VRA“ – RK „Klaipėdos kovas- Baltic Pallets“ | Vilnius, neatvyko |
2015.09.05 Šeš. | 16:00 | Vyrų R15 I-g. | Šiaulių „Šiauliai-PRC“ 46-19 (20-5) Vilniaus „VRA“ | Šiauliai |
2015.09.06 Sek. | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, IV-turas, VII-v. | Vilnius | |
2015.09.09 Tre. | 01-02 R7 | Lietuvos jaunučių R-7 pirmenybės, III-turas, VIII-v. | Šiauliai | |
2015.09.11 Pen. | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, V-turas, V-v. | Šiauliai | |
2015.09.12 Šeš. | 12:00 | Jauniai 98-99 | Vilniaus „VRA-Tauras“ 17-0 (12-0) Jonavos RK „Tauras-Viči-Vita“ | Vilnius |
2015.09.12 Šeš. | 14:00 | Vyrų R15 I-g. | Vilniaus „VRA“ 32-9 (10-9) Vilniaus „Geležinis Vilkas“ | Vilnius |
2015.09.13 Sek. | Vaikų | Jaunučių B (02-03), vaikų(04-05) ir vaikučių (06-07), IV-turas | Vilnius | |
2015.09.18 Pen. | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, III-turas, I-v. | Šiauliai | |
2015.09.19 Šeš. | 10:00 | 2000-2001 ir 2002-2003 | Tarptautinis regbio turnyras „Ąžuolo“ taurei laimėti. A-jaunučiai IV-v., B-jaunučiai VI-v. | Kaunas |
2015.09.20 Sek. | 11:00 | Moterų | Lietuvos moterų regbio čempionato III-turas, III-v. | Vilnius |
2015.09.26 Šeš. | 11:00 | Vyrų R15 I-g. | Panevėžio „RK Klevas“ 3-70 (3-41) Vilniaus „VRA“ | Panevėžys |
2015.09.28 Sek. | 14:00 | Jauniai 98-99 | 2-3 pusfinalis Vilniaus „VRA-Tauras“ 27-5 (10-5) Plungės „SRC-Dorbė“ | Vilnius |
2015.09.30 Tre. | 11:00 | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, III-turas. V-v. | Panevėžys |
2015.10.02 Pen. | 11:00 | Vaikų | Jaunučių B (02-03) VI-v., vaikų(04-05) VII-v. ir vaikučių (06-07) II-v., V-turas | Šiauliai |
2015.10.03 Šeš. | 14:00 | Vyrų R15 I-g. | Vilniaus „VRA“ – Plungės „Dorbė-Perkūnas“ | Vilnius Neįvyko |
2015.10.04 Sek. FINALAS | 12:00 | Jauniai 98-99 | Šiaulių „Klevas-Ellme Messer Gaas“ 17-19 (5-12) „VRA-Tauras“ | Šiauliai |
2015.10.07 Teč. | 12:00 | Jauniai 99-00 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, III-turas. I-v. | Vilniuje |
2015.10.10 Šeš. | 10:00 | Jauniai 98-99 | 2015 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynės. IV-v. ir VIII-v. | Panevėžys |
2015.10.11 Sek. | 2000-2001 | Lietuvos jaunučių A regbio pirmenybės, VI-turas. V-v. | VRA Vilnius | |
2015.10.18 Sek. | Vaikų | Jaunučių B (02-03) IV-v., vaikų(04-05) VIII-v. ir vaikučių (06-07) III-v., VI-turas | Šiauliai | |
2015.10.24 Šeš. | Vyrų R15 | “Кубок ВКЛ“ VRA 26-0 (14-0) HARUGVA | Vilnius | |
2015.10.24 Šeš. | Vyrų R15 | LRF Lietuvos Regionų taurė. II-v. | Vilnius | |
2015.11.07 Šeš. | Vyrų R15 | „Кубок Скарыны“ №4 (7-8 ноября 2015 года,Минск), полуфиналы | Minskas | |
2015.11.08 Sek. | Vyrų R15 | „Кубок Скарыны“ №4 (7-8 ноября 2015 года,Минск), за 3 место и финал | Minskas |
2014 m. VRA bendras varžybų tvarkaraštis
PAVASARIO
2014.04.25 d., 17:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 90-0 „Tauras-Viči“, Vilniuje.
2014.05.03 d., 15:00 val., vyrų LČ „Šiauliai-BaltRex“ 29-34 (26-5) „VRA-Tauras“, Šiauliuose.
2014.05.03 d., 17:00 val., jaunių LP „Klevas“ 87-0 (38-0) „Tauras-VRA“, Šiauliuose.
2014.05.04 d., 11:00 val., jaunių 98-99, I-turas, Lietuvos R-7 pirmenybėse I-vieta, Jonavoje.
2014.05.07 d., 17:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 122-6 (55-6) „Geležinis vilkas“, Vilniuje.
2014.05.10 d., 12:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 31-7 (12-0) SRC „Dorbė“, Vilniuje.
2014.05.10 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA-Tauras“ 50-14 (33-7) „Perkūnas“, Vilniuje.
2014.05.14 d., 11:00 val., jaunimo 96-97, I-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, V-vieta, Vilniuje.
2014.05.16 d., nuo 11:00 val., I turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės, I-vieta, Kaune.
2014.05.17 d., 14:00 val., vyrų LČ „BaltRex-Šiauliai“ 90-0 (28-0) „VRA-Tauras“, Šiauliuose.
2014.05.20 d., nuo 11:00 val., I turas, jaunučių B 2001/02 VIII-vieta, ir vaikų 2003/04 LP IX-vieta, Klaipėdoje.
2014.05.24 d., 14:00 val., vyrų LČ „Geležinis vilkas“ 8-56 (8-17) „VRA-Tauras“, Vilniuje.
2014.05.25 d., 11:00 val., jaunimo 96-97, II-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, II-vieta, Panevėžyje.
2014.05.29 d., nuo 11:00 val., II turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės, I-vieta, Šiauliuose.
2014.05.31 d., 16:00 val., jaunių LP Panevėžio „KKSC“ 17-72 (5-41) „Tauras-VRA“, Panevėžyje.
2014.06.01 d., nuo 11:00 val., II turas, jaunučių B 2001/02 V-vieta, vaikų 2003/04 LP VII-vieta, Šiauliuose.
2014.06.05 d., nuo 11:00 val., III turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės, I-vieta, Kaune.
2014.06.06 d., 11:00 val., jaunučių 00-01, I turas, Lietuvos R-7 pirmenybės IV-vieta, Šiauliuose.
2014.06.07 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA-Tauras“ 27-21 (13-11) „Transact Pro“, Vilniuje.
2014.06.13 d., nuo 10:00 val., III turas, jaunučių B 2001/02 ir vaikų 2003/04 LP, UAB Poolservice taurei laimėti, Vilniuje.
2014.06.18 d., 11:00 val., jaunių 98-99, II-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Vilniuje.
2014.06.22 d., 11:00 val., jaunučių 00-01, II turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Šiauliuose.
RUDENS
2014.09.04 d., nuo 11:00 val., IV turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės I-vieta, Šiauliuose.
2014.09.06 d., 14:00 val., vyrų LČ „Vairas-Kalvis“ 110-5 (59-0) „VRA-Tomosta“, Šiauliuose.
2014.09.07 d., 11:00 val., jaunių 98-99, III-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės I-vieta, Jonavoje.
2014.09.12 d., nuo 11:00 val., IV turas, jaunučių B 2001/02 – V-vieta, vaikų 2003/04 – IV-vieta, Vaikučiai 2001/02 – VRA-1 II-vieta ir VRA-2 – IX-vieta LP, Vilniuje.
2014.09.13 d., 12:00 val., jaunių 97-98 LP „Tauras-VRA“ 50-10 (17-3) FM „Ąžuolas-Tauras“, Vilniuje.
2014.09.13 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA-Tomosta“ 14-43 (14-12) „Ąžuolas-Tauras“, Vilniuje.
2014.09.14 d., 11:00 val., jaunimo 96-97, III-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės VRA-1 II-vieta ir VRA-2 VIII-vieta, Vilniuje-Panevėžyje.
2014.09.17 d., 11:00 val., jaunučių 00-01, III turas, Lietuvos R-7 pirmenybės IV-vieta, Plungėje-Šiauliuose.
2014.09.20 d., nuo 10:00 val., jaunučių A 1999/00 I-vieta, jaunučių B 2001/02 III-vieta, Lietuvos moksleivių regbio pirmenybės, Kaune.
2014.09.21 d., 14:00 val., vyrų LČ, „VRA-Tomosta“ 45-27 (31-14) Panevėžio „PRC“.
2014.09.24 – 23 d., nuo 11:00 val., V turas, jaunučių B 2001/02 – V-vieta, vaikų 2003/04 – IV-vieta, Vaikučiai 2001/02 – VRA-1 II-vieta ir VRA-2 – IX-vieta LP, Šiauliuose.
2014.09.28 d., 14:00 val., vyrų LČ, „VRA-Tomosta“ 43-8 (15-3) Vilniaus „Geležinis vilkas“
2014.09.19-30 d., nuo 14:00 val., V turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės I-vieta, Plungėje.
2014.09.26 – 10.03 d., nuo 11:00 val., VI turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1999/00 m. regbio pirmenybės (Finalinis turas) I-vieta, Vilniuje.
2014.10.04 d., 14:00 val., vyrų LČ, „Šiauliai-BaltRex“ 33-36 (12-21) „VRA-Tomosta“, Šiauliuose.
2014.10.04 d., 16:00 val., jaunių 97-98 LP „Vairas-Klevas“ 22-19 (22-12) „Tauras-VRA“, Šiauliuose;
2014.10.03 – 10.05 d., nuo 11:00 val., VI turas, jaunučių B 2001/02 – VI-vieta, vaikų 2003/04 – V-vieta ir vaikučių 2005/06 – III-vieta LP, (Finalinis turas), Kaune.
2014.10.11 d., 12:00 val., (pusfinalis) jaunių 97-98 LP „Tauras-VRA“ 57-10 (17-10) „Ąžuolas-Tauras“, Vilniuje.
2014.10.12 d., 14:00 val., vyrų LČ, „VRA-Tomosta“ 50-5 (29-0) „Klaipėdos Kovas-Baltic pallets“, Vilniuje.
2014.10.18 d., 14:00 val., (FINALAS) jaunių 97-98 LP „Tauras-VRA“ 15-24 (5-7) „Vairas-Klevas“, Vilniuje.
2014.10.19 d., 16:00 val., vyrų LČ, Šiaulių PRC 0-40 (0-21) „VRA-Tomosta“, Šiauliuose.
VRA bendras 2013 m. varžybų tvarkaraštis
2013.02.16 d., 08:30 val., “Lietuvos Nepriklausomybės taurė“ R15, Kaune;
2013.03.29-04.03 d.d. RC HILVERSUM turnyras Olandijoje (U16 VI-v. ir U13 I-v.);
2013.04.27 d., 14:00 val., 2012-2013 m. Europos nacijų taurė 2A Lietuva 15-14 Kroatija, Vilniuje;
2013.05.01 d., 12:30 val., jaunių LP „VRA-Tauras“ 24-44 „Vairas-Klevas“, Vilniuje;
2013.05.01 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA“ 10-81 „Vairas-Jupoja“, Vilniuje;
2013.05.04 d., 12:30 val., jaunių LP „VRA-Tauras“ 30-0 Panevežio KKSC, Vilniuje;
2013.05.04 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA-Tauras“ 31-24 „Ryšių statyba“, Vilniuje;
2013.05.11 d., nuo 14:00 val., vyrų R15 VRA 24-42 Okehampton-1 RFC(Anglija), Festivalis, Vilniuje;
2013.05.12 d., nuo 14:00 val., vyrų R15 VRA 22-42 Okehampton-2 RFC(Anglija), Festivalis, Vilniuje;
2013.05.12 d., nuo 11:00 val., jaunučių 99-00 Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas (VRA-1 I-v. ir VRA-2 VII-v.), Šiauliuose ;
2013.05.13 d., nuo 11:00 val., „Mini regbio“(04-05) III-v., vaikų(02-03) V-v. ir VIII-v. bei jaunučių B 2000-2001 IV-v. LP (Tomostos taurė), Vilniuje;
2013.05.15 d., nuo 11:00 val., 97-98 (VRA-1 III-v. ir VRA-2 V-v.) Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas, Šiauliuose;
2013.05.18 d., 14:00 val., vyrų LČ „Perkūnas“ 30-12 „VRA-Tauras“, Plungėje;
2013.05.22 d., nuo 11:00 val., „Mini regbio“(04-05), vaikų(02-03) ir jaunučių B 2000-2001 LP, Klaipėdoje;
2013.05.24 d., nuo 11:00 val., I-turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės I-v., Šiauliuose;
2013.05.25 d., 12:30 val., jaunių LP „VRA-Tauras“ 10-17 „Klevas-Šiauliai“, Vilniuje;
2013.05.25 d., 14:00 val., vyrų LČ „VRA-Tauras“ 7-77 Šiaulių „Šiauliai“, Vilniuje;
2013.05.26 d., 11:00 val., I-turas, jaunimo 95-96 Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas VI-v., Klaipėdoje;
2013.05.31 d., nuo 10:00 val., „Mini regbio“(04-05) III-v., vaikų(02-03) III-v. ir jaunučių B 2000-2001 (nedalyvavo)LP, Šiauliuose;
2013.06.01 d., 12:30 val., jaunių LP „Ąžuolas-Tauras“ 7-12 „VRA-Tauras“, Kaune;
2013.06.01 d., 14:00 val., vyrų LČ „Ąžuolas-Tauras“ 52-17 „VRA-Tauras“, Kaune;
2013.06.06 d., nuo 10:30 val., II-turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės I-v. (TeleTRADE taurė), Vilniuje;
2013.06.07 d., nuo 10:30 val., „Mini regbio“(04-05), vaikų(02-03) ir jaunučių B 2000-2001 LP VI-v., Kaune;
2013.06.08 d., 17:30 val., vyrų R15 VRA 0-62 Anglijos RFC Doncaster, kontrolinės rungtynės, Vilniuje;
2013.06.09 d., 12:30 val., jaunimo 94-95 R15 „VRA-Tauras“ – „Klevas-Šiauliai“, Vilniuje;
2013.06.09 d., 14:00 val., vyrų R15 VRA 21-42 Anglijos RFC Doncaster, kontrolinės rungtynės, Vilniuje;
2013.06.12 d., nuo 11:00 val., III-turas, Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės III-v., Šiauliuose;
2013.06.18 d., 11:00 val., II-turas, 95-96 Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas IV-v., Šiauliuose;
2013.06.30 d., 11:00 val., II-turas, 97-98 (VRA-1 I-v. ir VRA-2 IV-v.) Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas, Kaune;
2013.08.31 d., 16:00 val., vyrų LČ „BaltRex“ 92-3 „VRA-Tauras“, Šiauliuose;
2013.08.31 d., 17:30 val., jaunių LP „Klevas-BaltRex“ 46-7 „VRA-Tauras“, Šiauliuose;
RUDENS
2013.09.05 d., nuo 11:00 val., Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės II-v., Plungėje;
2013.09.06 d., nuo 11:00 val., „Mini regbio“(04-05) I-v., vaikų(02-03) VII-v. ir jaunučių B 2000-2001 VI-v. (TeleTRADE taurė), Vilniuje;
2013.09.08 d., 14:00 val., vyrų LČ II-etapas, I-TURAS „VRA-Tauras“ 29-0 „Geležinis vilkas“, Vilniuje;
2013.09.10 d., nuo 11:00 val., Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės I-v., Tomostos taurė, Vilniuje;
2013.09.15 d., nuo 11:00 val., jaunučių 99-00 (VRA-1 I-v. ir VRA-2 VI-v.) Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas, Kaune;
2013.09.18 d., nuo 11:00 val., „Mini regbio“(04-05), vaikų(02-03) VIII-v. ir jaunučių B 2000-2001 V-v., (Finalinis turas), Šiauliuose;
2013.09.22 d., „Sostinių” turnyras Paryžiuje, jaunučiai gim. 1999-2000 m. XII-v., rugsėjo 19-23 dienomis;
2013.09.22 d., 11:00 val., III-turas, jaunimo 95-96 Baltijos regbio-7 lygos čempionatas, Chojnica (Lenkijoje);
2013.09.28 d., nuo 11:00 val., Lietuvos jaunučių A gim. 1998-1999 m. regbio pirmenybės V-v., (finalinis turas), Kaune;
2013.09.29 d., nuo 11:00 val., jaunučių 99-00 (VRA-1 I-v. ir VRA-2 IV-v.) Lietuvos regbio-7 lygos čempionatas, Vilniuje;
2013.10.06 d., 10:00 val., III-turas, jaunių 97-98 Lietuvos regbio-7 pirmenybės II-v., Panevėžyje;
2013.10.06 d., 15:00 val., vyrų LČ II-etapas, III-TURAS „Ryšių statyba“ 18-46 „VRA-Tauras“, Panevėžyje;
2013.10.13 d., 16:00 val., vyrų LČ II-etapas, IV-TURAS „VRA-Tauras“ 55-6 „Klaipėda-Kovas“, Vilniuje;
2013.10.19 d., 16:00 val., jaunių LP „BaltRex“ 48-21 „VRA-Tauras“ pusfinalis, Šiauliuose;
2013.10.19 d., 14:00 val., vyrų LČ II-etapas, V-TURAS Šiaulių PRC ?-?„VRA-Tauras“, Šiauliuose;
2013.10.26 d., 13:00 val., vyrų LČ II-etapas, II-TURAS „VRA-Tauras“ 14-25 „Šiauliai“, Vilniuje;
2013.10.27 d., 15:30 val., jaunių LP „Šiauliai“ 17-12 „VRA-Tauras“ FINALAI dėl vietų, Šiauliuose;
2013.11.02 d., 14:00 val., 2012-2014 m. Europos nacijų taurė 2A grupė, Lietuva 10-13 Malta, Vilniuje;