2016 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNUČIŲ (02/03 m.) PIRMENYBĖS
2016.05.01 d., 11:00 val., I turas, Lietuvos R-7 pirmenybės IV-vieta, Panevėžyje;
2016.05.16 d., 15:00 val., II turas, Lietuvos R-7 pirmenybės II-vieta, Panevėžyje;
2016.09.11 d., 11:00 val., III turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Plungėje.
–
2016 M. „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNUČIŲ REGBIO-7 PIRMENYBĖS
II TURAS.
Panevėžys 2016.05.16
Dalyvavo:
Plungės SRC-Dorbė |
Panevėžio RK „Klevas“ KKSC |
Šiaulių „Vairas“ –Šiaulių sporto gimnazija |
Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
Klaipėdos RK „Klaipėdos kovas“ |
Vilniaus SM Tauras-„Geležinis vilkas“ |
Vilniaus „Tauras“-VRA |
A pogrupis
Komandos pavadinimas |
1 |
2 | 3 | 4 | Taškai | Santykis |
Vieta |
„Vairas“-gimnazija | 36:0
3 |
46:5
3 |
0:5
1 |
7 | 82:10
+72 |
2 |
|
RK „Klevas“ KKSC |
0:36 1 |
0:37
1 |
0:41
1 |
3 | 0:114
-114 |
4 |
|
SRC-Dorbė |
5:46 1 |
37:0
3 |
10:36
1 |
5 | 52:82
-30 |
3 |
|
„Tauras“-VRA |
5:0 3 |
41:0
3 |
36:10
3 |
9 | 82:10
+72 |
1 |
B pogrupis
Komandos pavadinimas |
1 |
2 | 3 | Taškai | Santykis |
Vieta |
SM Tauras-„G. vilkas“ | 41:0
3 |
24:0
3 |
6 | 65:0
+65 |
1 |
|
„Ąžuolas-FM Tauras“ |
0:41 1 |
0:32
1 |
2 | 0:73
-73 |
3 |
|
„Klaipėdos kovas“ |
0:24 1 |
32:0
3 |
4 | 32:24
+8 |
2 |
DĖL 5-7 VIETŲ
„Ąžuolas-FM Tauras“ – RK „Klevas“ KKSC
35:0
„Ąžuolas-FM Tauras“- SRC-Dorbė
0:15
RK „Klevas“ KKSC – SRC-Dorbė
0:37
DĖL 1-4 VIETŲ
Pusfinaliai
„Tauras“-VRA – RK „Klaipėdos kovas“
12:7
„Vairas“/gimnazija- SM Tauras-„Geležinis vilkas“
27:14
Dėl 3-4 vietų
RK „Klaipėdos kovas“ – SM Tauras-„Geležinis vilkas“
12:29
Dėl 1-2 vietų
„Vairas“/gimnazija -„Tauras“-VRA
17:12
II TURO TURNYRINĖ LENTELĖ
VIETA | Komandos pavadinimas |
1 | Šiaulių „Vairas“ –Šiaulių sporto gimnazija |
2 | Vilniaus „Tauras“-VRA |
3 | Vilniaus SM Tauras-„Geležinis vilkas“ |
4 | Klaipėdos RK „Klaipėdos kovas“ |
5 | Plungės SRC-Dorbė |
6 | Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
7 | Panevėžio RK „Klevas“ KKSC |
GERIAUSI ŽAIDĖJAI
Vardas, pavardė | Komandos pavdinimas |
Mantas Šoris | SRC-Dorbė |
Neimandas Erleckis | RK „Klevas“ KKSC |
Eismantas Valčiukas | „Vairas“ –Šiaulių sporto gimn. |
Mantas Butkevičius | „Tauras-VRA“ |
Paulius Razma | RK „Klaipėdos kovas“ |
SM Tauras-„Geležinis vilkas“ | |
Aivaras Pečiulis | „Ąžuolas-FM Tauras“ |
–
2016 M. „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNUČIŲ (2002-2003) REGBIO-7 PIRMENYBĖS
I TURAS.
2016.05.01
Panevėžys
Dalyvavo:
Plungės SRC-Dorbė |
Panevėžio RK „Klevas“ KKSC |
Šiaulių „Vairas“ –Šiaulių sporto gimnazija |
Jonavos „Tauras“-Viči Brum brum |
Vilniaus „Tauras-VRA“ |
Alytaus RK „Vita“ |
Klaipėdos RK „Klaipėdos kovas“ |
Vilniaus SM Tauras-„Geležinis vilkas“ |
Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
A pogrupis
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
„Klaipėdos kovas“ | 0:10
1 |
36:14
3 |
4 | 36:24
+12 |
2 | |
„Ąžuolas-FM Tauras“ |
10:0 3 |
50:0
3 |
6 | 60:0
+60 |
1 | |
RK „Klevas“ KKSC |
14:36 1 |
0:50
1 |
2 | 14:86
-72 |
3 |
B pogrupis
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
„Vairas“- sporto gimn. | 45:5
3 |
31:0
3 |
6 | 76:5
+71 |
1 | |
„Tauras-VRA“ |
5:45 1 |
24:15
3 |
4 | 29:60
-31 |
2 | |
SRC-Dorbė |
0:31 1 |
15:24
1 |
2 | 15:55
-40 |
3 |
C pogrupis
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
Alytaus RK „Vita“ | 26:0
3 |
10:22
1 |
4 | 36:22
+14 |
2 | |
„Tauras“-Viči Brum Brum |
0:26 1 |
5:12
1 |
2 | 5:38
-33 |
3 | |
SM Tauras-„Geležinis v.“ |
22:10 3 |
12:5
3 |
6 | 34:15
+19 |
1 |
Dėl 1-3 vietų
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
„Ąžuolas-FM Tauras“ | 0:31
1 |
0:24
1 |
2 | 0:55
-55 |
3 | |
„Vairas“- sporto gimn. |
31:0 3 |
19:0
3 |
6 | 50:0
+50 |
1 | |
SM Tauras-„Geležinis v.“ |
24:0 3 |
0:19
1 |
4 | 24:19
+5 |
2 |
Dėl 4-6 vietų
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
„Klaipėdos kovas“ | 10:26
1 |
10:24
1 |
2 | 20:50
-30 |
6 | |
„Tauras-VRA“ |
26:10 3 |
22:14
3 |
6 | 48:24
+24 |
4 | |
Alytaus RK „Vita“ |
24:10 3 |
14:22
1 |
4 | 38:32
+6 |
5 |
Dėl 7-9 vietų
Komandos pavadinimas | 1 | 2 | 3 | Taškai | Santykis | Vieta |
RK „Klevas“ KKSC | 0:36
1 |
0:43
1 |
2 | 0:79
-79 |
9 | |
SRC Dorbė |
36:0 3 |
15:12
3 |
6 | 51:12
+39 |
7 | |
„Tauras“-Viči Brum Brum |
43:0 3 |
12:15
1 |
4 | 55:15
+40 |
8 |
GERIAUSI ŽAIDĖJAI
Vardas, pavardė | Komandos pavdinimas |
Mantas Šoris | SRC-Dorbė |
Neimantas Erlickas | RK „Klevas“ KKSC |
Lukas Sivakovas | „Vairas“ –Šiaulių sporto gimn. |
Haroldas Matonis | „Tauras“-Viči Brum brum |
Sandra Zažeckaitė | „Tauras-VRA“ |
Nortas Albavičius | Alytaus RK „Vita“ |
Jonas Kriščiūnas | RK „Klaipėdos kovas“ |
Renatas Gotovskis | SM Tauras-„Geležinis vilkas“ |
Rokas Kupriūnas | „Ąžuolas-FM Tauras“ |
LIETUVOS REGBIO-7 „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNČIŲ PIRMENYBIŲ TURNYRINĖ LENTELĖ
Komandos pavadinimas |
I turas Panev. |
I turas
Panev. |
II turas
Panev. |
II turas
Panev. |
III turas |
III turas |
||
Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Bendri taškai | Bendra vieta | |
Šiaulių „Vairas“/sporto gimnazija | 1 | 14 | 1 | 14 | 28 | |||
Vilniaus SM Tauras-„Geležinis vilkas“ | 2 | 12 | 3 | 10 | 22 | |||
Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ | 3 | 10 | 6 | 7 | 17 | |||
Vilniaus „Tauras-VRA“ | 4 | 9 | 2 | 12 | 21 | |||
Alytaus RK „Vita“ | 5 | 8 | – | 0 | 8 | |||
Klaipėdos „Klaipėdos kovas“ | 6 | 7 | 4 | 9 | 16 | |||
Plungės SRC –Dorbė | 7 | 6 | 5 | 8 | 14 | |||
Jonavos „Tauras“-Viči Brum Brum | 8 | 5 | – | 0 | 5 | |||
Panevėžio RK „Klevas“ KKSC | 9 | 4 | 7 | 3 | 7 |
Vyr. teisėjas Sigitas Kukulskis
–
2014 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNUČIŲ (00/01 m.) PIRMENYBĖS
2014.06.06 d., 11:00 val., I turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Šiauliuose;
2014.06.22 d., 11:00 val., II turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Šiauliuose;
2014.09.17 d., 11:00 val., III turas, Lietuvos R-7 pirmenybės IV-vieta, Šiauliuose.
2013 M. LIETUVOS REGBIO-7 LYGOS JAUNUČIŲ (99-00) PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
05.12 d., 11:00 val., I turas, Lietuvos R-7 lygos čempionatas, Šiauliuose (VRA-1 I-v. ir VRA-2 VII-v.)
09.15 d., 11:00 val., II-turas, „CENTRAK“ Taurė, Kaune (VRA-1 I-v. ir VRA-2 VI-v.)
09.29 d., 11:00 val., III-turas, Baltijos čempionatas Vilniuje (VRA-1 I-v. ir VRA-2 IV-v.)