2015 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNIMO gim. 1997/1998 m. PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
DATA | LAIKAS | GRUPĖ | VARŽYBOS, PASIRUOŠIMAI | Miestas |
2015.05.26 Ant. | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, I-turas | Vilnius | |
2015.06.20 Šeš. | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, II-turas | Plungė | |
2015.08.30 Sek. | 97-98 R7 | Lietuvos jaunimo R-7 pirmenybės, III-turas | Panevėžys |
–
–
–
2014 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNIMO gim. 1996/1997 m. PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
05.14 d., 11:00 val., I-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, V-vieta, Vilniuje;
05.25 d., 11:00 val., II-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, II-vieta, Panevėžyje;
09.14 d., 11:00 val., III-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės, Plungėje.
2014 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNIMO PIRMENYBĖS
II TURAS PANEVĖŽYS. 2014.05.25
II ture dalyvavo: Vilniaus „Geležinis vilkas“, Kauno FM „Ąžuolas-Tauras“, Šiaulių „BaltRex-Šiauliai“, Šiaulių „Vairas“, Vilniaus Tauras-VRA, Panevėžio KKSC „Klevas“, Klaipėdos „Kovas“, Alytaus RK-Vita
A pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
4 |
Taškai |
Santy- kis |
Vieta |
1 |
„BaltRex-Šiauliai“ |
50:7 3 |
52:0 3 |
45:0 3 |
9 |
147:7 +140 |
1 |
|
2 |
„Geležinis vilkas“ |
7:50 1 |
19:5 3 |
0:38 1 |
5 |
26:93 -67 |
3 |
|
3 |
KKSC „Klevas“ |
0:52 1 |
5:19 1 |
24:43 1 |
3 |
29:114 -85 |
4 |
|
4 |
FM „Ąžuolas-Tauras“ |
0:45 1 |
38:0 3 |
43:24 3 |
7 |
81:69 +12 |
2 |
B pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
4 |
Taškai |
Santy- kis |
Vieta |
1 |
„Vairas“ |
36:5 3 |
23:0 3 |
5:7 1 |
7 |
64:12 +52 |
2 |
|
2 |
Alytaus RK-Vita |
5:36 1 |
19:7 3 |
0:36 1 |
5 |
24:79 -55 |
3 |
|
3 |
„Kovas“ |
0:23 1 |
7:19 1 |
0:41 1 |
3 |
7:83 -76 |
4 |
|
4 |
Tauras-VRA |
7:5 3 |
36:0 3 |
41:0 3 |
9 |
84:5 +79 |
1 |
RUNGTYNĖS DĖL VIETŲ
Dėl 7-8 vietų
Panevėžio KKSC „Klevas“ 15:19 Klaipėdos „Kovas“
Dėl 5-6 vietų
Vilniaus „Geležinis vilkas“ 0:31 Alytaus RK-Vita
Dėl 3-4 vietų
Šiaulių „Vairas“ 19:12 Kauno FM „Ąžuolas/Tauras“
Dėl 1-2 vietų
Vilniaus Tauras-VRA 7:59 Šiaulių „Baltrex/Šiauliai“
Geriausi komandų žaidėjai
Tautvydas Krasauskas- „Šiauliai/BaltRex“
Rokas Bagužis – KKSC „Klevas“
Karolis Markevičius – FM „Tauras-Ąžuolas“
Justas Valiuška -“Vairas“
Deividas Bimba – Tauras-VRA
Liutauras Velička- „Geležinis vilkas“
Gytis Golubovskis – “Kovas“
Jurgis Urbonas- Alytaus RK-Vita
LIETUVOS REGBIO-7 „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNIMO PIRMENYBIŲ TURNYRINĖ LENTELĖ
I turas Vilnius |
I turas Vilnius |
II turas Panevėž |
II turas Panevėž |
III turas
|
III turas
|
|||
Komandos pavadinimas |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Bendri taškai |
Bendra vieta |
„Šiauliai/Baltrex“ |
1 |
14 |
1 |
14 |
|
|
28 |
|
„Vairas“ |
2 |
12 |
3 |
10 |
|
|
22 |
|
„Tauras-Ąžuolas“ |
3 |
10 |
4 |
9 |
|
|
19 |
|
„Geležinis vilkas“ |
4 |
9 |
6 |
7 |
|
16 |
|
|
VRA-Tauras |
5 |
8 |
2 |
12 |
|
|
20 |
|
„Kovas“ |
6 |
7 |
7 |
6 |
|
|
13 |
|
„Klevas“ |
7 |
6 |
8 |
5 |
|
|
11 |
|
Alytaus regbio kl. |
– |
0 |
5 |
8 |
|
|
8 |
|
Plungės „Dorbė“ |
– |
0 |
– |
0 |
|
|
0 |
|
I TURAS VILNIUS. 2014.05.15
I ture dalyvavo Vilniaus „Geležinis vilkas“, Kauno FM „Tauras-Ąžuolas“, Šiaulių „Šiauliai-BaltRex“, Šiaulių „Vairas“, Vilniaus VRA-Tauras, Panevėžio „Klevas“, Klaipėdos „Kovas“.
TVARKARAŠTIS
A pogrupis
Eil.Nr. | Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santy kis |
Vieta |
1 | „Klevas“ |
5:7 1 |
0:55 1 |
2 |
5:62 -57 |
3 |
|
2 | „Geležinis vilkas“ |
7:5 3 |
5:40 1 |
4 |
12:45 -33 |
2 |
|
3 | „Tauras-Ąžuolas“ |
55:0 3 |
40:5 3 |
6 |
95:5 +90 |
1 |
B pogrupis
Eil.Nr. | Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
4 |
Tšk. |
Santy kis |
Vieta |
1 | „Vairas“ |
7:26 1 |
42:0 3 |
29:12 3 |
7 |
78:38 +40 |
2 |
|
2 | „BaltRex-Šiauliai“ |
26:7 3 |
43:0 3 |
36:0 3 |
9 |
105:7 +98 |
1 |
|
3 | VRA-Tauras |
0:42 |
0:43 1 |
33:0 3 |
5 |
33:85 -52 |
3 |
|
4 | „Kovas“ |
12:29 1 |
0:36 1 |
0:33 1 |
3 |
12:98 -86 |
4 |
RUNGTYNĖS DĖL VIETŲ
Dėl 5-7 vietų
Panevėžio „Klevas“ 7:12 Klaipėdos „Kovas“
Panevėžio „Klevas“ 12:31 Vilniaus Tauras/VRA
Pusfinaliai
Šiaulių „Vairas“ 40:19 Kauno FM „Tauras-Ąžuolas“
Šiaulių „Šiauliai/BaltRex“ 44:0 Vilniaus „Geležinis vilkas“
Dėl 3-4 vietų
Vilniaus „Geležinis vilkas“ 0:21 Kauno FM „Tauras-Ąžuolas“
Finalas
Šiaulių „Vairas‘ 0:19 Šiaulių „BaltRex/Šiauliai“
Geriausi komandų žaidėjai
Kornelijus Klimas „Šiauliai/BaltRex“
Mantas Baniulis –„Klevas“
Aurimas Milašius – FM „Tauras-Ąžuolas“
Žygimantas Odminys -“Vairas“
Dainius Žepnickas – VRA-Tauras
Ervidas Bakutis „Geležinis vilkas“
Gytis Golubovskis – “Kovas“
2013 M. LIETUVOS REGBIO-7 JAUNIMO (95-96) PIRMENYBĖS
II-TURAS
Šiauliai. 2013.06.18
II ture dalyvavo: Alytaus regbio klubas, Vilniaus „Tauras-VRA“, Kauno FM “Ąžuolas-Tauras“, Panevėžio KKSC, Šiaulių „BaltRex“, Šiaulių „Vairas“
A pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
FM „Ąžuolas“ |
24:10 3 |
7:28 1 |
4 |
31:38 -7 |
II |
|
2 |
Alytus regbio klubas |
10:24 1 |
0:29 1 |
2 |
10:53 -43 |
III |
|
3 |
„BaltRex“ |
28:7 3 |
29:0 3 |
6 |
57:7 +50 |
I |
B pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
„Vairas“ |
69:7 3 |
40:0 3 |
6 |
109:7 +102 |
I |
|
2 |
Panevėžio KKSC |
7:69 1 |
12:12 2 |
3 |
19:81 -62 |
III |
|
3 |
„Tauras-VRA“ |
0:40 1 |
12:12 2 |
3 |
12:52 -40 |
II |
PUSFINALIAI
„BaltRex“ 48:0 „Tauras/VRA“
„Vairas“ 33:5 „Tauras/Ąžuolas“
Dėl 5-6 vietų
Alytaus regbio klubas“ 40:19 Panevėžio KKSC
Dėl III-IV vietų
„Tauras/VRA“ 5:28 „Tauras/Ąžuolas“
Dėl I- II vietų
„BaltRex“ 33:7 „Vairas“
TURNYRINĖ LENTELĖ
I turas Klaipėda |
I turas Klaipėda |
II turas Šiauliai |
II turas Šiauliai |
III turas |
III turas |
|||
Komandos pavadinimas |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Bendri taškai |
Bendra vieta |
FM „Ąžuolas“ |
1 |
14 |
3 |
10 |
|
|
24 |
1-2 |
„Vairas“ |
2 |
12 |
2 |
12 |
|
|
24 |
1-2 |
RK „Tauras-Viči“ |
3 |
10 |
– |
0 |
|
|
10 |
7 |
Baltrex“ |
4 |
9 |
1 |
14 |
|
|
23 |
3 |
Panevėžio KKSC |
5 |
8 |
6 |
7 |
|
|
15 |
5 |
VRA |
6 |
7 |
4 |
9 |
|
|
16 |
4 |
Alytaus r. klubas |
7 |
6 |
5 |
8 |
|
|
14 |
6 |
LIT-1 |
8 |
5 |
– |
0 |
|
|
5 |
8 |
LIT-2 |
9 |
4 |
– |
0 |
|
|
4 |
9 |
I-TURAS
Klaipėda. 2013.05.26
I-ture dalyvavo: Alytaus regbio klubas, Vilniaus VRA, Kauno FM “Ąžuolas“, Panevėžio KKSC, Šiaulių „BaltRex“, Šiaulių „Vairas“, Jonavos RK „Tauras-Viči“, Lietuvos I-oji rinktinė, Lietuvos II-oji rinktinė
I pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
FM „Ąžuolas“ |
0:50 1 |
62:0 3 |
4 |
62:50 +12 |
II |
|
2 |
LIT-1 |
50:0 3 |
50:0 3 |
6 |
100:0 +100 |
I |
|
3 |
Panevėžio KKSC |
0:62 1 |
0:50 1 |
2 |
0:115 -115 |
III |
II pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
VRA |
0:50 1 |
0:24 1 |
2 |
0:74 -74 |
III |
|
2 |
LIT-2 |
50:0 3 |
40:0 3 |
6 |
90:0 +90 |
I |
|
3 |
RK „Tauras-Viči“ |
24:0 3 |
0:40 1 |
4 |
24:40 -16 |
II |
III pogrupis
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
Alytaus regbio klubas |
10:15 1 |
5:35 1 |
2 |
15:50 -35 |
III |
|
2 |
„Vairas“ |
15:10 3 |
17:10 3 |
6 |
32:20 +12 |
I |
|
3 |
„Baltrex“ |
35:5 3 |
10:17 1 |
4 |
45:22 +23 |
II |
RUNGTYNĖS DĖL VIETŲ
1-3 vietų
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
FM „Ąžuolas“ |
19:5 3 |
31:5 3 |
6 |
50:10 +40 |
I |
|
2 |
RK „Tauras-Viči“ |
5:19 1 |
12:31 1 |
2 |
17:50 -33 |
III |
|
3 |
„Vairas“ |
5:31 1 |
31:12 3 |
4 |
36:43 -7 |
II |
4-6 vietų
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
Panevėžio KKSC |
26:5 3 |
5:46 1 |
4 |
31:51 -20 |
II |
|
2 |
VRA |
5:26 1 |
5:34 1 |
2 |
10:60 -50 |
III |
|
3 |
„BaltRex“ |
46:5 3 |
34:5 3 |
6 |
80:10 +70 |
I |
7-8 vietų
Eil. Nr. |
Komandos pavadinimas |
1 |
2 |
3 |
Tšk. |
Santykis |
Vieta |
1 |
LIT-1 |
15:5 3 |
45:0 3 |
6 |
60:5 +55 |
I |
|
2 |
LIT-2 |
5:15 1 |
40:5 3 |
4 |
45:20 +25 |
II |
|
3 |
Alytaus regbio klubas |
0:45 1 |
5:40 1 |
2 |
5:85 -80 |
III |
TURNYRINĖ LENTELĖ
I turas Klaipėda |
I turas Klaipėda |
II turas |
II turas |
III turas |
III turas |
|||
Komandos pavadinimas |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Vieta |
Taškai |
Bendri taškai |
Bendra vieta |
FM „Ąžuolas“ |
1 |
14 |
|
|
|
|
|
|
„Vairas“ |
2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
RK „Tauras-Viči“ |
3 |
10 |
|
|
|
|
|
|
Baltrex“ |
4 |
9 |
|
|
|
|
|
|
Panevėžio KKSC |
5 |
8 |
|
|
|
|
|
|
VRA |
6 |
7 |
|
|
|
|
|
|
Alytaus r. klubas |
7 |
6 |
|
|
|
|
|
|
LIT-1 |
8 |
5 |
|
|
|
|
|
|
LIT-2 |
9 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Vyr. teisėjas Sigitas Kukulskis. Tel. 868685759