2016 M. „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNIŲ REGBIO-7 PIRMENYBĖS
DATA | LAIKAS | GRUPĖ | VARŽYBOS, TURAI | Miestas |
2016.05.29 Sek. | 11:00 | 00-01 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, I-turas. V-vieta | Panevėžys |
2016.06.12 Sek. | 11:00 | 00-01 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, II-turas | Klaipėda |
2016.09.25 Sek. | 11:00 | 00-01 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, III-turas | Vilnius, VRA |
I TURAS.
Panevėžys 2016.05.29
Dalyvavo:
Plungės SRC-Dorbė |
Panevėžio KKSC |
Šiaulių sporto gimnazija |
Vilniaus VRA |
Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ |
Klaipėdos RK „Klaipėdos kovas“ |
Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
–
A pogrupis
Komandos pavadinimas |
1 |
2 | 3 | Taškai | Santykis |
Vieta |
Panevėžio KKSC |
36:0 3 |
10:5
3 |
6 | 46:5
+41 |
1 |
|
Plungės SRC-Dorbė | 0:36
1 |
5:28
1 |
2 | 5:64
-59 |
3 | |
„Ąžuolas FM Tauras“ |
5:10 1 |
28:5
3 |
3 | 33:15
+18 |
2 |
B pogrupis
Komandos pavadinimas |
1 |
2 | 3 | 4 | Taškai | Santykis |
Vieta |
„Klaipėdos Kovas“ | 0:55
1 |
5:42
1 |
0:83
1 |
3 | 5:180
-175 |
4 |
|
„Baltrex-Šiauliai“ |
55:0 3 |
41:0
3 |
38:7
3 |
9 | 134:7
+127 |
1 |
|
Vilniaus VRA |
42:5 3 |
0:41
1 |
0:67
1 |
5 | 42:113
-71 |
3 |
|
Šiaulių sporto gimnazija |
83:0 3 |
7:38
1 |
67:0
3 |
7 | 157:38
+119 |
2 |
Dėl 1-4 vietų
Pusfinaliai
Šiaulių sporto gimnazija- Panevėžio KKSC
61:0
Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Kauno „Ąžuolas FM Tauras“
28:0
Dėl 3-4 vietų
Panevėžio KKSC – Kauno „Ąžuolas FM Tauras“
26:5
Dėl 1-2 vietų
Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Šiaulių sporto gimnazija
33:10
Dėl 5-7 vietų
Komandos pavadinimas |
1 |
2 | 3 | Taškai | Santykis |
Vieta |
Plungės SRC-Dorbė | 10:12
1 |
26:14
3 |
4 | 36:26
+10 |
6 |
|
Vilniaus VRA |
12:10 3 |
42:5
3 |
6 | 54:15
+39 |
5 |
|
„Klaipėdos Kovas“ |
14:26 1 |
5:42
1 |
2 | 19:68
-49 |
7 |
–
GERIAUSI ŽAIDĖJAI
Vardas, pavardė | Komandos pavdinimas |
Aurimas Gerulskis | Plungės SRC-Dorbė |
Martynas Ungurys | Panevėžio KKSC |
Irmantas Rumbauskas | Šiaulių sporto gimnazija |
Povilas Kieža | Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ |
Laurynas Pukevičius | Vilniaus VRA |
Matas Lubauskas | RK „Klaipėdos kovas“ |
Povilas Jurgelionis | Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
–
2016 m. LIETUVOS REGBIO-7 „LIETUVOS PAŠTO“ JAUNIŲ PIRMENYBIŲ TURNYRINĖ LENTELĖ
Komandos pavadinimas |
I turas Panev. |
I turas
Panev. |
II turas
|
II turas | III turas | III turas
|
||
Vieta |
Taškai | Vieta | Taškai | Vieta | Taškai | Bendri taškai |
Bendra vieta |
|
Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ |
1 |
14 |
||||||
Šiaulių sporto gimnazija |
2 |
12 |
||||||
Panevėžio KKSC |
3 |
10 |
||||||
Kauno „Ąžuolas-FM Tauras“ |
4 |
9 |
||||||
Vilniaus VRA“ |
5 |
8 |
||||||
Plungės SRC –Dorbė |
6 |
7 |
||||||
Klaipėdos „Klaipėdos kovas“ |
7 |
6 |
Vyr. teisėjas Sigitas Kukulskis
–
2015 M. LIETUVOS REGBIO-7 LYGOS JAUNIŲ gim. 1999/00 m. PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
DATA | LAIKAS | GRUPĖ | VARŽYBOS, PASIRUOŠIMAI | Miestas |
2015.05.17 Sek. | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, I-turas | Vilnius | |
2015.06.17 Tre. | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, II-turas | Panevėžys | |
2015.09.18 Pen. | 99-00 R7 | Lietuvos jaunių R-7 pirmenybės, III-turas | Šiauliai |
–
–
–
–
2014 M. LIETUVOS REGBIO-7 LYGOS JAUNIŲ gim. 1998/99 m. PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
05.04 d., 11:00 val., I-turas, Lietuvos R-7 pirmenybėse I-vieta, Jonavoje;
06.18 d., 11:00 val., II-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės I-vieta, Vilniuje;
09.07 d., 11:00 val., III-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės I-vieta, Jonavoje.
2013 M. LIETUVOS REGBIO-7 LYGOS JAUNIŲ (1997/98 m.) PIRMENYBĖS
R-7 varžybų tvarkaraštis
05.15 d., 11:00 val., I-turas, Lietuvos R-7 lygos pirmenybės (VRA-1 III-v. ir VRA-2 V-v.), Šiauliuose;
06.30 d., 11:00 val., II-turas, LP R-7 „VIČI“ taurė (VRA-1 I-v. ir VRA-2 IV-v.), Kaune;
10.06 d., 11:00 val., III-turas, Lietuvos R-7 pirmenybės (VRA-1 II-v.), Panevėžyje.
2013 M. ATVIROS LIETUVOS JAUNIŲ (1997/98 m.) REGBIO-7 PIRMENYBĖS