Komandos treneriai: Vidmantas Valys ir Algimantas Žvinklys
Mob. Tel. +37061016354
El. paštas: vidmantas-gv-rugby@post.skynet.lt
Skype: vidmantas-gv-rugby
–
2015 m. Lietuvos R-15 jaunių (gim. 1998-1999 m.) regbio pirmenybių tvarkaraštis ir rezultatai
DATA | LAIKAS | GRUPĖ | VARŽYBOS, PASIRUOŠIMAI | Miestas |
2015.04.05 Sek. | Jauniai | Tarptautinis regbio turnyras „Hilversum Cup 2015“, Gr. V-v. | Hilversum | |
2015.04.11 Šeš. | 12:00 | Jauniai | Vilniaus „VRA“ 32-14 (17-7) Plungės „SRC-Dorbė“ | Vilnius |
2015.04.25 Šeš. | Jauniai | Tarptautinis regbio turnyras Anglijoje | King’s Lynn | |
2015.05.09 Šeš. | 16:00 | Jauniai | Šiaulių „Klevas-Ellme Messer Gaas“ – Vilniaus „VRA“ | Šiauliai |
2015.05.16 Šeš. | 12:00 | Jauniai | Vilniaus „VRA“ – Panėvežio „KKSC“ | Vilnius |
2015.05.30 Šeš. | 12:00 | Jauniai | Vilniaus „VRA“ – Šiaulių „Vairas-Klevas“ | Vilnius |
2015.06.06 Šeš. | 12:00 | Jauniai | Kauno „Ąžuolas FM Tauras“ – Vilniaus „VRA“ | Kaunas |
2015.09.12 Šeš. | 12:00 | Jauniai | Vilniaus „VRA“ – Jonavos RK „Tauras-Viči-Vita“ | Vilnius |
2015.09.27 Sek. | 12:00 | Jauniai | 1-4 pusfinalis | |
2015.09.27 Sek. | 12:00 | Jauniai | 2-3 pusfinalis | |
2015.09.27 Sek. | 12:00 | Jauniai | 5-6 pusfinalis | |
2015.10.04 Sek. | 12:00 | Jauniai | Dėl trečios vietos finalas | |
2015.10.04 Sek. | 12:00 | Jauniai | FINALAS |
–
–
–
–
2014 m. Lietuvos R-15 jaunių (gim. 1997-1998 m.) regbio pirmenybių tvarkaraštis ir rezultatai
Pirmas etapas vykdomas vienu ratu pagal Bergerio sistemą. Po pirmojo rato 1 – 4 vietas užėmusios komandos žaidžia pusfinalius ir finalus iš vienų rungtynių (vykstama pas aukštesnę vietą po pirmojo rato užėmusią komandą), 5 – 8 vietas užėmusios komandos pusfinalius ir finalus iš vienų rungtynių (vykstama pas aukštesnę vietą po pirmojo rato užėmusią komandą), kovoja dėl 5-8 vietų.
PAVASARIO RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS
2014.04.25 d., 17:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 90-0 „Tauras-Viči“, Vilniuje;
2014.05.03 d., 17:00 val., jaunių LP „Klevas“ 87-0 „Tauras-VRA“, Šiauliuose;
2014.05.07 d., 17:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 122-6 „Geležinis vilkas“, Vilniuje;
2014.05.10 d., 12:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 31-7 „SRC-Dorbė“, Vilniuje;
2014.05.31 d., 16:00 val., jaunių LP Panevėžio „KKSC“ 17-72 „Tauras-VRA“, Panevėžyje.
RUDENS RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS
2014.09.13 d., 12:00 val., jaunių LP „Tauras-VRA“ 50-10 FM „Ąžuolas-Tauras“, Vilniuje.
2014.10.04 d., 16:00 val., jaunių LP „Vairas-Klevas“ 22-19 „Tauras-VRA“, Šiauliuose;
Pirmas etapas
Antras etapas
Pusfinaliai
Spalio 11 d. (šeštadienis)
10.11 d., 12:00 val., 1-4 pusfinalis: „Tauras-VRA“ 57-10 „Ąžuolas-Tauras“, Vilniuje.
10.11 d., 14:00 val., 2-3 pusfinalis: Šiaulių „Vairas- Klevas“ 17-13 Plungės „SRC- Dorbė“.
10.11 d., 14:00 val., dėl 5-6 vietų: „Tauras-Viči“ 13-3 Panevėžio „KKSC“.
Finalai
Spalio 18 d. (šeštadienis)
10.18 d., 00:00 val. Finalas dėl 3-4 vietų: Plungės „SRC- Dorbė“ 26-6 „Ąžuolas-Tauras“, Plungėje.
10.18 d., 00:00 val. Finalas: „Tauras-VRA“ 15-24 „Vairas-Klevas“, Vilniuje.
Jaunių treniruotės vasaros metu vyksta:
Pirmadienį, 18:00 val., Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112);
Antradienį, 18:00 val., Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112);
Trečiadienį, 18:00 val., Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112);
Ketvirtadienį, 18:00 val., Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112);
Penktadienį, 18:00 val., Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112);
Šeštadienį, 14:00 val., (pagal varžybų tvarkaraštį) Vingio parkas, regbio aikštėje (M.K. Čiurlionio g. 112).
Jaunių treniruotės žiemos metu vyksta:
Pirmadienį, 18:00 val., universali arena „Sportima“, at. gim. salėje (Ąžuolyno g. 5);
Antradienį, 17:00 val., Radvilų gimnazijoje, imtynių salėje (Gelvonų g. 55);
Trečiadienį, 16:00 val., Radvilų gimnazijoje, atletinės gimnastikos salėje (Gelvonų g. 55);
Ketvirtadienį, 18:00 val., universali arena „Sportima“, at. gim. salėje (Ąžuolyno g. 5);
Ketvirtadienį, 21:00 val., baseinas (Skroblų g. 3
Penktadienį, 16:00 val., Radvilų gimnazijoje, atletinės gimnastikos salėje (Gelvonų g. 55);
Šeštadienį, 10:00 val., universali arena „Sportima“, arenoje (Ąžuolyno g. 5).