2017 m. VRA bendras tvarkaraštis

2012 LOGO VRA ok

2017 m. VRA bendras varžybų tvarkaraštis

2017.02.05 Sek. 8:30 R10 2004-2005 Atviros Kauno m. pirmenybės, IV-vieta Kaunas
2017.02.05 Sek. 8:30 R8 2006-2007 Atviros Kauno m. pirmenybės, III-vieta Kaunas
2017.02.11-12 Šeš.-Sek. 9:00 VRA šeima VRA žiemos sporto šventė, Kaimynų kaime, Širvintų rajone. Kaimo turizmo sodyboje Širvintų raj.
2017.02.16 Ket. 14:30 2006-2007 Mergaičių TAG „Baltoji pirštinaitė 2017“ I-etapas, I-vieta Marijampolė
2017.02.16 Ket. 12:00 Vyrai R15 Lietuvos valstybės atkūrimo dienos regbio turnyras su PRC, Mažosios taurės II-vieta Šiauliai
2017.03.11 Šeš. 11:00 2003-2004 ir 2005-2006 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos regbio turnyras. 2003-2004 III-v. ir 2005-2006 V-v. Klaipėda
2017.03.11 Šeš. 0:00 Vyrai R15 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos regbio turnyras II-v. Šiauliai
2017.03.25-26 Šeš.-Sek. 10:00 LT treneriai Pirmo levelio – trenerių kursai Kaunas
2017.04.01-02 Šeš.-Sek. 10:00 LT teisėjai Antro levelio – teisėjų kursai Kaunas
2017.04.07-10 8 d. U14, U12 ir U10 Prahos regbio festivalis 2017. U14 V-v., U12 IX-v. ir U10 XIII-v. Čekija
2017.04.08 Šeš. 17:00 U18 R15 2017 – U18 XV MEN’S CONFERENCE 1 LIETUVA 26-0 (14-0) Andora Prancūzija Quimperlé
2017.04.12 Tre. 15:00 U18 R15 2017 – U18 XV MEN’S CONFERENCE 1 LIETUVA 33-0 (12-0) Danija Prancūzija Quimperlé
2017.04.15 Šeš. 12:00 U18 R15 2017 – U18 XV MEN’S CONFERENCE 1 LIETUVA 29-7 (5-7) Latvija Prancūzija Quimperlé/ Douarnenez
2017.04.22 Šeš. 14:00 Vyrai R15 Rugby Europe International Championships LIETUVA 22-12 (12-9) Liuksemburgas Panevėžys
2017.04.29-05.02 04.30 d. U18 (1999-2000) ir moterų DANUBE Regbio-7 GRAND PRIX, dalyvauja VRA, vyrų II-v., moterų III-v. Vengrija – Esztergom
2017.05.06 Šeš. 14:00 Vyrų Pietų divizionas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 0-0 (0-0) Plungės „Perkūnas“, P.S. Plungės komanda atsisakė dalyvauti. Vilnius
2017.05.06 Šeš. 11:00 Moterų Latvian Cup „VRA-RM Cargo Baltic“ III-v. Ryga
2017.05.07 Sek. 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės, I-turas. IV-v. Šiauliai
2017.05.13 Šeš. 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės, II-turas. V-v. Kaunas
2017.05.14 Sek. 11:00 Vyrų Baltijos R7 regbio TAURĖ III-v. Vilnius
2017.05.20 Šeš. 18:00 Vyrų Pietų divizionas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 12-24 (3-7) Šiaulių „RK Šiauliai“. E.Tuzinas Vilnius
2017.05.20 Šeš. 11:00 Moterų Latvijos moterų regbio čempionatas, I-turas. „VRA-RM Cargo Baltic“ III-v. Ryga
2017.05.21 Sek. 11:00 2004-2005, 2006-2007 ir 2008-2010 Lietuvos jaunučių B III-v., vaikų IV-v. ir vaikučių II-v. regbio pirmenybės, I-turas Kaunas
2017.05.27 Šeš. 14:00 Vyrų Pietų divizionas „RK Tauras-Skorpionas-Brum brum“ 5-53 (0-24) Vilniaus „VRA-Tomosta“. R.Grumbinas Jonava
2017.05.28 Sek. 11:00 2004-2005, 2006-2007 ir 2008-2010 Lietuvos jaunučių B IV-v., vaikų V-v. ir vaikučių I-v. regbio pirmenybės, II-turas Šiauliai
2017.06.03 Šeš. 10:00 2002-2003, 2004-2005 ir 2006-2007 Regbio festivalis Vilniaus miesto „Mero Taurė 2017”. 2002-2003 I-v., 2004-2005 III-v. ir 2006-2007 IV-v. Vilnius
2017.06.03 Šeš. 14:00 Vyrų Pietų divizionas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 67-0 (38-0) Panevėžio „RK Klevas-PRS“. Teisėjas R.Grumbinas Vilnius
2017.06.04 Sek. 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės V-v., III-turas. Vilnius
2017.06.10 Šeš. 14:00 Vyrų Pietų divizionas Vilniaus „Geležinis vilkas“ 23-37 (7-17) Vilniaus „VRA-Tomosta“. Teisėjas G.Narakas Vilnius, GV Verkių g. 62
2017.06.11 Sek. 11:00 2004-2005, 2006-2007 ir 2008-2010 Lietuvos jaunučių B VI-v., vaikų IV-v. ir vaikučių II-v. regbio pirmenybės, III-turas Vilnius, VRA
2017.06.14 Tre.  11:00 2002-2003, 2004-2005 ir 2006-2007 Parodomoji regbio treniruotė vaikams, Vingio parke – regbio aikštėje Vilnius
2017.06.15 Ket.  11:00 1999-2000 Jaunimo R7 pirmenybės III-v., pirmas turas Vilnius
2017.07.08 Šeš. 00:00 Moterų Latvijos moterų regbio čempionatas, II-turas. „VRA-RM Cargo Baltic“ Ryga
2017.07.10-20 Pir.-Ket. 00:00 Vaikų VRA vasaros stovykla Kapčiamiestis 2017 Kapčiamiestis, Lazdijų rajonas
2017.08.14-20 Vaikai Poilsio ir pažintinė stovykla globos namų vaikams. Norvegija
2017.08.21-27 7:00 Vaikai NIDA, globos namų vaikai. Nida
2017.09.03 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės, IV-turas Šiauliai
2017.09.09 Šeš. 14:00 Vyrų čempionatas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 0-0 (0-0) Šiaulių „RK Šiauliai“ Vilnius
2017.09.09-10 R7 U18 (1999-2000) Europos R7 čempionatas, dalyvauja LT rinktinė Vokietijoje
2017.09.09 Šeš. 00:00 Moterų Latvijos moterų regbio čempionatas, III-turas. „VRA-RM Cargo Baltic“ Ryga
2017.09.10 Sek. 11:00 2002-2003, 2004-2005 ir 2006-2007 Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio pirmenybės, IV-turas Vilnius, GV
2017.09.16 Šeš. 16:00 Vyrų čempionatas Šiaulių „Vairas-Citma“ 0-0 (0-0) Vilniaus „VRA-Tomosta“ Šiauliai
2017.09.17 Sek. 11:00 2002-2003, 2004-2005 ir 2006-2007 Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio pirmenybės, V-turas Šiauliai
2017.09.30 Šeš. 14:00 Vyrų čempionatas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 0-0 (0-0) Vilniaus „Geležinis Vilkas“ Vilnius, VRA
2017.10.01 Sek. 11:00 2002-2003, 2004-2005 ir 2006-2007 Lietuvos jaunučių B, vaikų ir vaikučių regbio pirmenybės, VI-turas Vilnius, VRA
2017.10.07 Šeš. 14:00 Vyrų čempionatas „RK Tauras-Skorpionas-Brum brum“ 0-0 (0-0) Vilniaus „VRA-Tomosta“ Jonava
2017.10.08 Sek. 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės, V-turas Plungė
2017.10.14 Šeš. 14:00 Vyrų čempionatas Vilniaus „VRA-Tomosta“ 0-0 (0-0) Panevėžio „RK Klevas-PRS“ Vilnius
2017.10.14 Šeš. 00:00 Moterų Latvijos moterų regbio čempionatas, IV-turas. „VRA-RM Cargo Baltic“ Ryga
2017.10.15 Sek. 11:00 2002-2003 Jaunučių A pirmenybės, VI-turas Vilnius
2017.10.21 Šeš. 14:00 Vyrų čempionatas Plungės „RK Dorbė“ 0-0 (0-0) Vilniaus „VRA-Tomosta“ Plungė
2017.10.21 Šeš. Čekija R7 Jaunimas 1999-2000 PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL 2017 (spalio 20-22 dienomis) Praha
2017.10.21 Šeš. Čekija R7 Merginų 1999-2002 PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL 2017 (spalio 20-22 dienomis) Praha
2017.10.28-29 Šeš.-Sek. 10:00 Vyrų R15 Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės taurė / Великое княжество Литовское Кубка Vilnius