Kalėdinio regbio čempionai – Klaipėdos „Kovas”

2017-12-26 Nr.1Tradiciniame Vilniaus regbio akademijos kalėdiniame turnyre dalyvavo net 6 suaugusių regbio-7 komandos iš visos Lietuvos. RM Cargo Baltic remtose varžybose pergalę šventė ilgiausią kelią iki Vilniaus įveikusi klaipėdiečių komanda.

Dalyviai buvo padalinti į dvi grupes. A grupėje rungėsi Panevėžio „Ryšių statyba”, Jonavos „Tauras” ir Vilniaus regbio akademija. Pirmąją vietą užėmė jonaviškiai, nugalėję panevėžiečius rezultatu 5-2 ir akademikus – 4-2. Vilniečiams pergalė 3-2 rungtynėse su „Ryšių statyba” suteikė antrą vietą grupėje ir garantavo vietą pusfinalyje.

B grupėje stipriausi buvo Klaipėdos „Kovas” regbininkai įveikę Kauno „Žalgirį” 3-1 ir Vilniaus „Geležinis vilkas” 2-1. Vilkai sužaidę lygiosiomis 1-1 su kauniečiai vis dėlto išplėšė vietą pusfinalyje.

Pirmame pusfinalyje Jonavos „Tauras” ant ragų šastelėjo Vilniaus „vilkus” ir rezultatu 4-2 užsidirbo vietą kalėdinio turnyro finale. Kitame pusfinalyje šeimininkus negailestingai, net keturiais žeminimais be atsako nukovė klaipėdiečiai.

2017-12-26 Nr.2Rungtynės dėl penktos vietos laimėjo garbingu žaidimu viso turnyro pasižymėję Kauno „Žalgiris” vyrai. Jie gan kietai 5-0 susidorojo su puikiu nusiteikimu džiuginusia Panevėžio „Ryšių statyba” komanda. Bronzą Vilniaus derbyje po neįtikėtinai įtemptos kovos 3-2 laimėjo akademikai. Finalinė kova buvo ne ką mažiau atkakli ir rezultatu Jonavos komanda nusileido Klaipėdos „Kovas”.

Po varžybų šventiniame trečiajame kėlinyje susitiko kalėdiniu pilvus aikštėje išpurtę regbininkai. Be prizinių taurė Klaipėdos „Kovas” vadovas Donatas Streckis dviems geriausiems kiekvienos komandos regbininkams įteikė po specialų kvietimą į sporto klubą „Impuls”.

Akademija dėkojo visiems sportininkams ir sirgaliams antrą Kalėdų dieną su puikia nuotaika prisijungusiems prie jau tradicinio turnyro.

Daugiau nuotraukų: Nr.1, Nr.2 ir Nr.3