Jaunučių ir vaikų varžybos Kaune

Jaunučių B 2004-2005

2017-05-22 5155Gegužės 21 dieną prasidėjo 2017 metų jaunučių B čempionatas, pirmasis turas Kaune. Vilniaus SM „Tauras-VRA“ komanda sužaidė gana sėkmingai. Pirmoje akistatoje mūsų regbininkai susitiko su turnyro šeimininkais – Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ komanda. Nuskambėjus signalui, po įtemptos kovos bei atkaklaus vilniečių pasipriešinimo, rezultatas liko 0:0. Toliau iššūkį Vilniaus SM „Tauras-VRA“ komandai metė Jurbarko ekipa. Dėl Jurbarko komandos trenerio karšto būdo ir emocijų varžybų metu, rungtynės buvo nutrauktos ir vilniečiams užskaityta pergalė. Užskaityta pergalė nebuvo Vilniaus regbininkams naudinga, nes likome savo grupėje antri ir teko žaisti su kitos grupės nugalėtojais. Ketvirtfinalio varžovas buvo 2017-05-24 Nr.2Klaipėdos „RK Klaipėdos kovas“. Šios kovos pergalingą baigtį lėmė komandos nusiteikimas, vieningumas ir užsivedimas. Kovą laimėjo Vilniaus SM „Tauras-VRA“ komanda (15:5). Dėl to vilniečiai kovojo dėl 1-ų – 3-ų vietų. Čia jie susigrūmė su jau gerai pažįstamu varžovu – Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ komanda. Šį kartą kauniečiai buvo stipresni ir varžybos baigėsi jų naudai. Paskutinėje kovoje vilniečių laukė akistata su Šiaulių „Transbuso“ komanda. Po atkaklios kovos, vieno prispaudimo persvara, pergale džiaugėsi šiauliečiai. Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunučių B komanda iškovojo garbingą 3 vietą – geriausiu žaidėju buvo išrinktas Joris Keršanskas.

Vaikai 2006-2007

2017-05-22 5148Sekmadienį SM „Tauras-VRA“ vaikų komanda Kaune pirmajame Lietuvos čempionate startavo puikiai. Pirmąsias varžybas SM „Tauras-VRA“ susitiko su Marijampolės „Grandis-7“ komanda, ją įveikė 50-0, puikiai varžybas pradėjo grumtynių žaidėjai, kurie be gailesčio ,,taranavo“ varžovus.

Antrąsias varžybas žaidėme su Klaipėdos „RK Klaipėdos kovas“ komanda. Grumtynės vėl buvo stiprios ir varžovai neatlaikė tokio spaudimo. Vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 30-5. Savo grupėje iškovojo pirmą vietą ir pateko į ketvirtfinalį.

Trečiąsias rungtynes ir dėl patekimo į pusfinalį žaidėme su Jurbarko komanda. Varžybas pradėjome tik atakuodami, tačiau Jurbarko komanda užklupo nepasiruošusius vilniečius ir greit atakavo. Pelnė taškus, tačiau vilniečiai vis tiek išplėšė pergalę rezultatu 15-5.

2017-05-24 Nr.3Pusfinalį žaidėme su šeimininkų komanda Kauno „Ąžuolu“. Teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Vilniečiai jautė nuovargį po pirmųjų trijų varžybų.

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ komanda liko kovoti dėl trečiosios vietos. Vilniečiai susitiko su Šiaulių „Vairo“ komanda. Praleidę kelis žeminimus, vaikai nenusiminė ir kovojo iki galo, tačiau teko nusileisti ir pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 20-5. Geriausias vilniečių žaidėjas buvo pripažintas Kipras Kavaliauskas

Vaikučiai 2008-2010

2017-05-22 5152Vaikučių grupėje dalyvavo 15 komandų, jie pagal praeitų metų rezultatus buvo paskirstyti pagal pajėgumus į trys grupes po penkias komandas. Vilniaus „SM Tauras-VRA” vaikučių komanda rungtyniavo stipriausioje A grupėje.

Vaikučių gimusių 2008-2010 m. „Tag” regbio varžybų metu „SM Tauras-VRA” vaikučiai užėmė 2 vietą „A” pogrupyje, laimėjome 3 varžybas prieš: Šiaulių „SM Klevas- 1”; Sigito Kukulskio regbio mokyklą; Šiaulių „SM Klevas- 3”, tik pačias pirmas varžybas nusileidom Panevėžio „RK Klevas-Rožyno progimnazijai”, kurie ir tapo stipriausios grupės nugalėtojais. Vaikai pasisėmė daug patirties, tarpusavyje išlaikė puikia atmosferą. Vilniaus 2017-05-24 Nr.1komandoje geriausias žaidėjas buvo pripažintas Frederikas Aleksandras Merkinas.

Dėkojame tėveliams, kurių vis daugėja vykstant į vaikų varžybas, rūpinasi ne vien tik savo vaikais, bet ir kitais, stipriai palaiko rungtynių metu, neša vandenį pertraukėlės metu. Padeda nuteikti rungtynėms ir ragina eiti į aikštę kovoti dėl pergalės. Laisvu laiku su vaikais kartu paišdykauja ar pažaidžia regbį. Po rungtynių nuperka visiems vaikams ledų.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ir 10