Jaunučių B varžybos Vilniuje

2020-09-06 144330Rugsėjo 6 d. Vilniaus „Geležinio Vilko“ stadione vyko 2020 m. Lietuvos Jaunučių B regbio pirmenybės, kur dalyvavo „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda.

Čempionate iš viso dalyvavo keturiolika komandų. „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda pirmąsias rungtynes žaidė su „Šiaulių akademija-Klinkera“, rungtynės laimėtos rezultatu 30-10. Antros rungtynės sužaistos su Vilniaus komanda „SM Tauras-Geležinis Vilkas“, rungtynės pralaimėtos rezultatu 5-20. Grupėje „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda užėmė antrą vietą ir liko kovoti dėl 5-8 vietos.

Geriausias žaidėjas Faustas Baltranas

Geriausias žaidėjas Faustas Baltranas

Pusfinalyje dėl 5-8 vietų komanda susitiko su Klaipėdos komanda „RK Klaipėdos-Kovas“, deja rungtynės pralaimėtos rezultatu 15-35, todėl „SM Tauras-VRA“ liko kovoti dėl 7-8 vietų. Finale dėl 7-8 vietų „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda žaidė su Plungės „SRC-Dorbės“ komanda, rungtynės laimėtos rezultatu 50-15. „SM Tauras-VRA“ jaunučių B komanda iškovojo VII vietą. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas – Faustas Baltranas.

Jaunučių B komandai sunku buvo pasirodyti pirmenybėse, nes po vasaros atostogų truko treniruočių. Prie komandos prisijungė ir trys tagerio žaidėjai, kurie kovojo ir neatsiliko nuo vyresnių. Dabar komandai reikia padirbėti su gynyba, pasais ir komandiniu žaidimu, tad tikimės ateinančiam sekmadieniui pavyks geriau pasiruošti ir užimti aukštesnę vietą, – kalbėjo treneris V. Valys.

Daugiau nuotraukų