Jaunių ir vyrų komandų varžybos
Vilniaus SM „Tauras“ jaunių komanda

Vilniaus SM „Tauras“ jaunių komanda

Kovos 17 d. jaunių komanda, karu su treneriu V. Valiu vyko į Kauną Lietuvos regbio federacijos „Enerstenos“ taurės turnyrą. Turnyre dalyvavo šešios komandos: „SM Tauras-Ąžuolas“, Šiaulių „Regbio akademija-Vairas“, Šiaulių „Regbio akademija-ŠUG“, Šiaulių „Regbio akademija-Zokniai“, Plungės „SRC“ ir Vilniaus SM „Tauras“.

Pirmąsias rungtynes jauniai žaidė su „SM Tauras-Ąžuolas“ komanda, kurias laimėjo rezultatu 10-0.

Antrąsias rungtynes žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Vairas“ komanda ir sužaidė lygiosiomis 5-5. Grupėje su Šiaulių komanda jaunių komanda surinko po vienodai taškų, tad teko mesti monetą, kas grupėje užims pirmą ir antrą vietas. Deja, Vilniaus SM „Tauras“ burtus pralaimėjo ir grupėje atsidūrė antroje vietoje, tad pusfinalį teko žaisti su kitos grupės pirmos vietos laimėtojais.

Trečiąsias rungtynes komanda žaidė su Šiaulių „Regbio akademija-Zokniai“ komanda ir po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 15-10.

Geriausiu žaidėju pripažintas Dominykas Petrovas

Geriausiu žaidėju pripažintas Dominykas Petrovas

Ketvirtąsias rungtynes jauniai žaidė dėl trečios vietos su Plungės „SRC“ komanda, rungtynes rezultatu 20-5 laimėjo ir pirmame ture iškovojo trečią vietą.

Akademijos žaidėjų gretose geriausiu žaidėju pripažintas Mantas Butkevičius, pasižymėjęs ryžtu bei greitomis atakomis sunkiose situacijose.

Kovo 23 d. vyrų komanda, kartu su treneriu V. Valiu vyko į Latviją, kur „Skonto“ uždaroje arenoje vyko Livonijos atviras žiemos R10 turnyro III-turas.

Akademijos žaidėjų gretose geriausiu žaidėju pripažintas Dominykas Petrovas, pasižymėjęs jaunatviška energija ir veržlumu, tačiau to pritrūko, kad komanda iškovotų aukštesnę vietą. „VRA-Tomosta“ liko dešimti.