Išvyka į „Oreivių užuovėją“ su globos namų vaikais

2017-12-28 Nr.9Šių metų gruodžio 27-28 dienomis „Vilniaus regbio akademija“ suorganizavo globos namų vaikams išvyką į sodybą. Ten buvo tiek daug veiklos, kad net neturėjome laisvo laiko. Kai apsistojome, išsiskirstėme komandomis ir tada pradėjome rungtyniauti. Iš viso buvo 5 komandos: „Kaimiečiai“, kurių vadovė buvo Krystyna; „Ereliai“, kurių vadovė buvo Giedrė; „Nykštukai“, kurių vadovas buvo Mantas; „Regbistai“, kurių vadovas buvo Pavel ir „Bezdaliai“, kurių vadovas buvo Gintaras.

I etapas vyko lauke. Ten mes žaidėme kvadratą, nešėme kamuolį su rakete, metėme kamuolį į dėžę, žaidėme „5 kojas“ ir ieškojome lėkštučių. II etapas buvo kur kas linksmesnis, nes mes darėme tokias užduotis, kurios buvo juokingos. Pavyzdžiui, dovanas 2017-12-28 Nr.2išpakavome su orkaitės pirštinėmis, žaidėme „aklą vištą“, per kurią reikėjo užrištomis akimis įmesti kamuolį į dėžę, taip pat žaidėme „spalvas“, batų metimą į dėžę bei piešėme Vilniaus ženklą. II etapą laimėjo „Kaimiečiai“ ir „Ereliai“. III etapas prasidėjo nuo ėjimo ant baltų lapų. Šiame etape taip pat žaidėme „balionų putimą“, boulingą, „kamuolio perdavimą“ bei ieškojome lobio. Paskutinį etapą laimėjo „Bezdaliai“. Šioje sodyboje mums buvo paruošiami pusryčiai, pietūs, vakarienė. Be visų rungčių dar mes ėjome į pirtį. Išvykos pabaigoje komandos buvo apdovanotos labai vertingais prizais. Tarp kurių buvo net „power bank“, garso kolonėlė ar termosas, kuris nepraleidžia karščio.

Vilniaus regbio akademija dėkoja treneriams Augustinui Terleckui ir Vidmantui Valiui už pramogų ir rungčių organizavimą bei visiems jų padėjėjams, o taip pat visiems, kurie prisidėjo prie vaikų išvykos.

Daugiau nuotraukų: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4, Nr.5, Nr.6, Nr.7, Nr.8 ir Nr.9.

P.S. VIDEO bus vėliau