Išvyka į „Oreivių užuovėją“ su globos namų vaikais

2018-12-31 Nr.1Šių metų gruodžio 27-28 dienomis „Vilniaus regbio akademija“ suorganizavo globos namų vaikams išvyką į sodybą. Ten buvo tiek daug veiklos, kad net neturėjome laisvo laiko. Kai apsistojome, išsiskirstėme komandomis ir pradėjome rungtyniauti. Iš viso buvo 5 komandos: „Svirpliai“, kurių vadovas buvo Pavelas; „Tinginiai“, kurių vadovė buvo Ina; „Valytojai“, kurių vadovas buvo Julius; „Lenkai“, kurių vadovas buvo Domantas ir „Velniai“, kurių vadovė buvo Evelina. Pradžioje komandos turėjo atlikti pirmą užduotį – rungtyniaudami papuošti balionais salę.

2018-12-31 Nr.3

I etapas vyko lauke. Ten mes kalėme į kelmą vinį, mėtėme žiedus ant lentos, bėgome „5 kojas“ ir ieškojome kamuolių bei lėkštučių. II etapas vyko viduje ir buvo kur kas linksmesnis, nes mes darėme tokias užduotis, kurios buvo juokingos. Pavyzdžiui, pagalvių mūšis, keturiomis ėjome ant baltų lapų, dėliojome Lietuvos herbą – Vytį. Be visų rungčių dar mes maudėmės pirtyje ir šokome į eketę. Šioje sodyboje mums buvo paruošti pusryčiai, pietūs, vakarienė. Vaikai bet kuriuo metu galėjo pasidaryti arbatos ir gardžiuotis įvairiais gardėsiais.

2018-12-31 Nr.2Kita diena prasidėjo nuo piešimo, vaikai turėjo nupiešti Vilniaus ženklą ir pasirinkti antrą temą patys. Šiame etape taip pat žaidėme „balionų pūtimą ir sprogdinimą“, užrištomis akimis reikėjo surasti devynis šaukštus, tai pat užrištomis akimis reikėjo įmesti kamuolį į kubilą, atspėti žodį. Išvykos pabaigoje komandos buvo apdovanotos labai vertingais prizais, kuriuos padovanojo Vilniaus miesto savivaldybė, tėveliai dar pridėjo šiltas kojines, tortus, o „Maisto bankas“ pasirūpino įvairiais gardėsiais.

2018-12-31 Nr.4„Vilniaus regbio akademija“ dėkoja Vilniaus miesto savivaldybei, tėveliams, savanoriams ir treneriui Vidmantui Valiui už pramogų ir rungčių organizavimą bei visiems jų padėjėjams, o taip pat visiems, kurie prisidėjo prie vaikų išvykos.

Daugiau nuotraukų: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4, Nr.5, Nr.6, Nr.7, Nr.8, Nr.9, Nr.10, Nr.11, Nr.12, Nr.13, Nr.14 ir Nr.15.

Video