Istorinis pralaimėjimas Vilniaus derbyje 16-24

2018-09-04 Nr.3 CET_5792Vilniaus regbio akademija pirmą kartą nusileido „Geležiniam vilkui”. Antrajame kėlinyje akademikams pritrūko ištvermės ir pirmajame sukauptą septynių taškų persvarą varžovai netruko nubraukti. Per paskutines dvidešimt susitikimo minutes vilkai pelnė du prispaudimus ir sutvirtino savo pergalę pirmose šių metų Lietuvos regbio čempionato rungtynėse.

Pirmus rungtynių taškus namų aikštėje 11-ą minutę prispaudimu pelnė Dainius Čaščin. Albert Paškievič realizavo, o po kelėtos minučių taikliu baudos smūgiu pridėjo dar tris taškus. „Geležinis vilkas” netruko atsakyti tuo pačiu. Taikliai į vartus spyrė Ervidas 2018-09-04 Nr.2 CET_5774Bakutis, sumažindamas skirtumą 10-3. Akademikų nenaudai jau 20-ą minutę teisėjas Karlis Sarkans skyrė nekonkurencines grumtynes, nes vilkų gretose pritrūko pirmoje grumtynių linijoje galinčių žaisti regbininkų.

25-ą minutę Bakutis trimis taškais priartino „Geležinį vilką” prie akademikų. Komandos kovojo dėl teritorijos, ieškodamos spragų varžovų gynyboje ir rinkdamos taškus baudos smūgiais. Paškevič pelnė dar šešis taškus, o Bakutis – tris. Kėlinyje baigėsi 16-9.

2018-09-04 Nr.4 CET_5897Antrajame buvo tęsiama pozicinė kova. 42-ą minutę Bakutis pelnė dar tris taškus. Žaidimus kiek aprimus aikštėje pasirodė naujų akademikų, pakeitusių išsekusius komandos draugus. Deja, keitimai nepadėjo sustabdyti vilkų lemiamo puolimo. 61-ą minutę žeminimą pelnė Augustinas Bingelis, savo mase pramušęs akademikų užtvarą. Galiausiai šeimininkus pribloškė Kristiano Jakubos žeminimas 78-ą minutę, atėmęs visus šansus išlyginti ar persverti rezultatą. Bakutis realizavo, o rungtynės Vingio parke baigėsi rezultatu 16-24.

2018-09-04 Nr.5 CET_6033Nepaisant prasto rungtynių rezultato Akademijos komandoje puikiai pasirodė Airijos gyvenantis ir sportuojantis, bet savo komandai svarbiuose susitikimuose atvykstantis padėti, Domas Aškelovičius. Akademikams šįkart pritrūko laiko pasirengti rudens kovoms, bet netikėtas sukrėtimas tik paskatins atsakingiau ruoštis kitoms čempionato dvikovoms. Jau kitą savaitgalį Akademijos laukia Panevėžio „Ryšių statyba”, o atsakomasis susitikimas su „Geležiniu vilku” spalio 6 d.