Griausminga sezono pradžia. Pergalė rungtynėse su Šiaulių „PRC” 69-18

2018-05-12 Nr.1Šeštadienį Vingio parke Akademijos vyrų komanda „VRA-Tomosta“ sužaidė pirmąsias oficialias šio sezono rungtynes. Lietuvos regbio taurės pietų divizione vilniečiai namuose priėmė svečius iš Šiaulių. Akademikai pasimokė iš savo klaidų dviejuose pralaimėtuose pasirengiamuosiuose susitikimuose su Barselonos antrąja komanda ir Paryžiaus ESSEC rinktine.

Jau pirmomis rungtynių su šiauliečiais minutėmis akademikas Lukas Damulis žiūrovus nudžiugino dviem prispaudimais, realizavo Mantas Butkevičius. Įpusėjus pirmam kėliniui Lukas Damulis pelnė trečią prispaudimą, taip turbūt per trumpiausią laiką Lietuvos regbio istorijoje pasiekdamas „hat tricką“. Manto Butkevičiaus realizacija vėl buvo taikli. „PRC” netrukus sušvelnino atsilikimą prispaudimu ir realizacija. Baigiantis kėliniui šiauliečių gynybinę liniją prakirto „ūso” pozicijoje žaidęs Domantas Alenskas ir pelnė ketvirtąjį „VRA-Tomosta” prispaudimą – realizavo Albert Paškievič.

2018-05-12 Nr.2Antrąjį kėlinį akademikai pradėjo puikiai. Prispaudimus pelnė Domantas Stravinskas ir Albert Paškievič. Jausdamas užtikrintai treneris Vidmantas Valys pradėjo keisti žaidėjus. Aikštėje vietoj Zigmo Kleizos pasirodė Martynas Maslianikas, o vietoj Dainiaus Čaščin išbėgo Julius Melnikas, kuris netrukus pasižymėjo prispausdamas kamuolį varžovų įskaitiniame plote. Audrius Žemys vietą aikštėje užleido Tomui Kušlevič. Netrukus antrą kartą prispaudė Domantas Alenskas.

Šiaulių „PRC” kiek sušvelnino rezultatą taikliu baudos smūgiu ir Donato Punino prispaudimu, bet žaidimo eigos tai nė kiek nepakeitė. Neilgai trukus penkiais taškais pasižymėjo naujų jėgų kupinas Tomas Kušlevič, o likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos pridėjo dar vieną prispaudimą į „VRA-Tomosta” sąskaitą – Albert Paškievič pataikė realizacijos smūgį.

2018-05-12 Nr.6Varžovų triuškinimą, kaip ir priklauso, užbaigė jo iniciatorius Lukas Damulis, paskutinę susitikimo minutę pelnęs savo ketvirtąjį prispaudimą. Realizacija buvo taikli, o Akademija šventė nuostabią pergalę 69-18. „VRA-Tomosta” šįkart smogė visa jėga jau sezono pradžioje ir dabar pagrindinis komandos tikslas – išlaikyti puikią formą. Kitos vyrų rungtynės vyks birželio 2 d., 14:00 valandą – su Panevėžio „RK Klevas-PRS“. Vilniaus derbis su „Geležiniu vilku” yra nukeltas.