„Džentelmenai su būcais“

2019-03-21 Nr.2Pirmadienio popietę pirmą kartą gyvai transliuota naujoji „Vilniaus regbio akademijos“ ir „LiveDinner.tv Lietuva“ laida „Džentelmenai su būcais“. Laidos vedėjai akademikai Audrius Žemys ir Karolis Paulikas kalbino laidos svečią Gabrielių Liaudanską, visuomenėje žinomą Svaro pravarde.

Regbio kultūra apima be galo daug temų, kiekvienas regbio žaidėjas, treneris, fanas turi aibę unikalių istorijų apie šio sporto įtaką jo gyvenimui. Su Svaru laidos vedėjai kalbėjo apie tai, ką sportas iš tikrųjų išugdo: discipliną, valią, drąsą, net kuklumą. Aptarta sporto įtaką savijautai bei mąstymui. Laidos svečias nevengė ir atvirų asmeninių istorijų bei patarimų – kaip prasidėjo jo pažintis su sportu, kokiomis sąlygomis seniau sportavo kovinio sporto entuziastai, kokį pažadą sau davė Svaras pirmą kartą trisdešimties atsistojęs su pačiūžomis ant ledo. „Nuo fizinės būsenos priklauso žmogaus emocinė ir psichinė būsena. Ir kol žmonės iš mėsos ir kraujo (juokaudamas tarė svečias), o ne iš 2019-03-21 Nr.2amikročipų, turime pasirūpinti savo kūnų ir jo fiziniu pasirengimu“, – teigė laidos svečias Gabrielius. Svečio teigimu, kiekvienas suaugęs, gali turėti įtaką paaugliui. Tai gali būti ir jo tėvai, treneriai, ar žymūs žmonės, tapę jauno žmogaus lyderiais. Svarbu yra – teisingas lyderio pasirinkimas, nes vaikai, tai suaugusių veidrodis. „Tad padėkime jauniems žmonėms teisingai pasirinkti“, palinkėjo laidos svečias Svaras.

Laidos įrašą galite matyti Facebook paskyroje Vilniaus regbio akademija. Dėkojame visiems žiūrėjusiems laidą ir kviečiame paklausyti bei pamatyti naujas laidas ir įdomius pokalbius su pašnekovais!

Trumpas reportažo VIDEO, pilnas reportažo VIDEO