Dovana socialiai remtiniems vaikams

2020-02-06 Nr.1Vasario 6 dienos rytą didelis būrys, linksmai nusiteikusių vaikų iš Žolyno, Gilės ir Antakalnio globos namų, susirinko į autobusą, kuris pajudėjo link Druskininkų. Nuvykus, visi vaikai ir lydintys asmenys buvo apgyvendinti UAB „Mineraliniai apartamentai“. Labai jaukūs, erdvūs ir puikiai įrengti apartamentai pasitiko svečius, visi įsikūrė kambariuose. Vėliau, papietavus, vaikai vyko į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą AQUA. Vaikai vandens procedūromis, pirtimis ir vandens čiuožyklomis bei sūkurinėmis pramogomis džiaugėsi 4 valandas.

Po smagių vandens pramogų visi grįžo į viešbutį, kur laukė skani vakarienė. Vėliau vaikai ėjo žaisti įvairių žaidimų: stalo tenisą, stalo futbolą, mini biliardą, kiti ramiai leido laiką prie televizoriaus ar plepėjo su draugais.

Ryte, po pusryčių, pridavę kambarius viešbučio registratūroje, vaikai atsidėkodami už svetingumą įteikė savo pieštus piešinius.

2020-02-07 Nr.2Vėliau visų laukė smagios ir žiemiškos pramogos Snow Arenoje. Pramogų komplekse, kuriame, nepriklausomai nuo amžiaus ar įgūdžių, linksmiausias ir smagiausias pramogas atrado kiekvienas. Vaikai smagiai čiuožinėjo slidėmis ir snieglentėmis. Mažieji iš pradžių slidinėjo nuo mažo kalno, o kai pragudo, tai nebuvo baisu ir nuo didelio kalno paslidinėti. Po žiemiškų pramogų keliautojai sugūžėjo į autobusą, pilni įspūdžių grįžo į Vilnių.

Visų pramogautojų vardu norime nuoširdžiai padėkoti UAB „Mineraliniai apartamentai“ direktoriui Robertui Beržinskui. Kurio dėka, vaikai leido nuostabų laiką apartamentuose, linksmai pramogavo, skaniai valgė bei patyrė daug nuostabių neužmirštamų akimirkų.

VIDEO Nr.1, Nr.2 ir Nr.3 ir nuotraukos