Dar viena vyrų komandos pergalė
Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda

Pirmąją vasaros dieną, birželio 1 d., Šiauliuose, Zoknių regbio stadione, vyko varžybos 2019 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 mažoji taurė. Taurės varžybose dalyvavo komandos: Vilniaus „Geležinis vilkas“, Šiaulių „Baltrex-PRC“, Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“, „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“, Kauno „Ąžuolas“. Vyrų komanda „VRA-Tomosta“, treniruojama vyr. trenerio Vidmanto Valio taip pat vyko į Šiaulius.

Vyko trečiosios mažosios taurės varžybos. Vilniaus „VRA-Tomosta“ žaidė su Šiaulių „Baltrex-PRC“. Pirmas kėlinys rezultatu 20-10 buvo šiauliečių naudai, tačiau po įtemptos kovos „VRA-Tomosta“ komanda šventė pergalę. Varžybos baigėsi rezultatu 25-27, vilniečių naudai.

2019-06-01 Nr.2Kitos dvejos rungtynės: „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ rezultatu 37-19 (pirmojo kėlinio rezultatai 17-19) įveikė komandą Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“. Vilniaus „Geležinis vilkas“ rezultatu 38–13 (pirmojo kėlinio rezultatai 5-3) įveikė Kauno „Ąžuolas“.

Pasako Vilniaus „VRA-Tomosta“ komandos trenerio V. Valio, komandai buvo nesusikaupusi ir rungtynes pradėjo neatsakingai, todėl pirmas kėlinys pralaimėtas. Komandoje trūko penkių pagrindinių grumtynių žaidėjų, kurie būtų sustiprinę bendrą komandos žaidimą.

Pagirtinai žaidė po traumos sugrįžęs Tomas Kušlevič, perėmė daug varžovų netikslius užribio metimus, gerai ginėsi. Tomas Kušlevič buvo pripažintas griausiu šių varžybų žaidėju.

Turnyro lentelėje „VRA-Tomosta“ yra I vietoje, nes turi net tris pergales iš eilės. Vilniuje kitas rungtynes Vilniaus „VRA-Tomosta“ birželio 15 d. su Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“.

Rungtynių metu bus organizuojamas konkursas, kurio metu bus galima laimėti elektrinį paspirtuką, bei kelis VRA prizus. Norint dalyvauti konkurse, per varžybas reikia būti su VRA atributika arba plakatu, palaikančiu VRA komandą. Laimės tie, kurie atspės varžybų rezultatą, o jei niekas neatspės tikslaus rezultato, tai laimėtojais bus paskelbti tie, kurie atspės artimiausią rezultatą.