Antakalnio ir Žirmūnų vaikų pagalba organizuojant Lietuvos- Maltos varžybas

2013-11-05 Nr-1Praėjusį šeštadienį Vingio parke vyko Europos čempionato – nacijų taurės 2A diviziono rungtynės. Susigrūmė Lietuvos ir Maltos rinktinės.

Visą savaitę vyko paruošiamieji darbai. Buvo tvarkomas stadionas ir jo aplinka, planuojami ir derinami kiti organizaciniai klausimai susiję su šiomis varžybomis. Darbo buvo itin daug.

Planuojant renginio pradžią iškilo klausimas: kas įneš į stadioną tarptautinę FIRA ir komandų varžovių vėliavas?! Tai darydavo mūsų klubo mažiausieji, Kosto treniruojami vaikai. O ir metas pasitaikė nedėkingas, juk vaikams rudens atostogos. Dauguma jų išvykę pas senelius ar kitus giminaičius.

2013-11-05 Nr-3Vedant ketvirtadienio treniruotę vaikų globos namų vaikams, Vidmantui toptelėjo mintis: o kodėl nepaprašius šių vaikų pagalbos?! Juk mes būname su jais ir treniruotėse ir laisvalaikiu, skiriame jiems savo laiką ir dėmesį. Atėjo laikas ir jiems padėti ir išgelbėti klubą. Pasitarus su vaikais, abejonių neliko, vaikai pasisiūlė ne tik vėliavas įnešti, bet ir padėti visokeriopai.

Šeštadienio rytą treneriai Algimantas ir Danila dviem reisais suvežė vaikus į stadioną. Jie be jokių ginčų, greitai pasidalino pareigom. Mažieji ir kelios mergaitės ėmėsi nešti vėliavas, kitiems buvo paskirstytos kitokios pareigos: padavinėti kamuolius varžybų metu, padėti paruošti aikštę varžyboms, nešioti arbatą su sausainiais ir po varžybų padėti tetai Ritai sutvarkyti VIP ložę bei sunešti visus likusius daiktus į geltonąjį konteinerį.

2013-11-05 Nr-2Vaikai jautė labai didelę atsakomybę ir garbę atstovauti VRA klubui, kuris organizavo tarptautines varžybas, elgėsi pavyzdingai ir buvo paklusnūs. Po rungtynių priėjo LRF prezidentas Rytis Davidovičius ir kiekvienam paspaudė ranką bei padėkojo už pagalba padedant organizuoti tarptautines varžybas.

Po varžybų, sutvarkę aikštę vaikai susipažino su jaunaisiais regbistais iš Šiaulių ir greitai susiorganizavo tarpusavio varžybėles. Pažaidę visi sugužėjo į VIP ložę ir paskanavo vaišių, o vėliau kol atvažiavo Danila dar rado laiko ir padūkti stadione.

Norėtume nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie stadiono paruošimo, kurie dalyvavo ir padėjo palaikyti tvarką per varžybas, kurios paruošė stalą VIPo ložės svečiams ir aišku mūsų globos namų vaikams už pagalbą ir atsakingumą varžybų metu. Ypatinga padėka Denisui Ovsianikov už paramą sausainiais, kuriuos nemokamai su arbata dalinome žiūrovams.

AČIŪ JUMS!!!