Akademikų kluptelėjimas Lietuvos čempionate 19-15

2017-09-16 Nr-1Šeštadienį, šviečiant saulei, Zoknių stadione susitiko Šiaulių ir Jonavos „Vairas-Citma – Tauras-Skorpionas Brum Brum“ ir Vilniaus ”VRA-Tomosta“ komandos. Svečiai netruko suduoti aštraus smūgio. Jau 8-ą minutę Ainas Domeikis pelnė žeminimą. Akademikai nedelsdami persigrupavo ir pradėjo spausti varžovus. Galiausiai 29-ą minutę rungtynių rezultatą išlygino Augustinas Terleckas. Po 3 minučių Akademiją į priekį ištempė taiklus Manto Vismino baudos smūgis. Pirmasis kėlinys baigėsi vilniečiams pirmaujant 5:8.

Antro kėlinio pradžia akademikams susiklostė tragiškai. Šiauliečiai smogė vos tik grįžus į aikštę po pertraukos. Žeminimą ir realizaciją pelnė Deividas Peskovas. 44-ą minutę dar penkis taškus pridėjo Vilius Jokužys, o Peskovas antrą kartą taikliai realizavo. „Vairas-Citma” pranašumas padidėjo iki 9 taškų. Akademikai nepasidavė ir jau 52-ą minutę skirtumą sušvelnino iki 4 taškų. Mantas Visminas pelnė žeminimą ir pats realizavo. Likusį rungtynių laiką senkant regbininkų jėgoms žaidimas lėtėjo ir nei vienai komandai nepavyko sukurti rezultatyvios atakos. Rungtynės baigėsi Akademijos pralaimėjimu 19-15.

Kitos „VRA-Tomosta“ rungtynės rugsėjo 30 d. – su Vilniaus „Geležinis vilkas“. Kviečiame palaikyti!