Akademijos pergalė 55-6

VRA-Kovas 009Saulėtą sekmadienio popietę mūsiškiai namuose įtikinimai nugalėjo Klaipėdos „Kovą” ir sutvirtino savo padėtį antroje Lietuvos regbio čempionato grupėje. Pirmajame kėlinyje dar leidę pelnyti porą baudų, antroje rungtynių akademikai visiškai užspaudė svečius.

Jau ketvirtą minutę, po ilgos traumos į sportą grįžtantis, Robertas Žuravskis prakirto klaipėdiečių gynybą ir pelnė žeminimą. Eimantas Badaška realizavo. Nors pradžia ir buvo gera, gynyboje atkaklumo dar stigo. Atsipirkti pavyko tik trimis varžovų taškais. 14-ą minutę Akademijos taškų kraitį papildė kitas sugrįžęs – Mantvydas Šakalys. Klaipėdiečiams sumažinti persvarą vėl leido mūsiškių vangus žaidimas gynyboje, kurį teisėjas nubaudė. Taiklus smūgis skirtumą sutirpdė iki šešių taškų.

VRA-Kovas 017Tai buvo paskutiniai svečių taškai. Po trijų minučių akademikų gretose pasižymėjo Algimantas Žvinklys, o 30-ą minutę blykstelėjo Eimantas. Kėliniui baigiantis šeimininkai jau džiaugėsi 16 taškų persvara.

Antro kėlinio pradžia tiesiog privalėjo būti gera, nes pirmąsias dešimt minučių Akademija aikštėje turėjo ir kiekybinę persvarą. Už pakartotinius visos komandos prasižengimus stabdant greitą žaidimą buvo išvarytas Eugenijus Karpas. 46-ą minutę antrą kartą pasižymėjo Robertas, o antrą kartą Eimantas realizavo. Netrukus penkis taškus pelnė ir Mantas Visminas.

VRA-Kovas 005Įpusėjus kėliniui akademikų persvarą papildė Eimantas, pats žemindamas ir realizuodamas septynis taškus. Jau likus mažiau nei dešimčiai minučių į savo ir į komandos sąskaitą taškus įrašyti suskubo kapitonas Augustinas Terleckas. Eimantas realizavo. Rungtynes žeminimu užbaigė Artūras Miežys. Eimanto realizacija eilinį kartą buvo taikli. Geriausiu rungtynių žaidėju treneris pripažino Augustiną, kuris gerai valdė komandą ir puikia gynėsi.

Po rungtynių akademikai netruko padėkoti kaip niekad gausiai susirinkusiai publikai. Reikia tikėtis, kad tai pasikartos ir po dviejų savaičių, kai Akademija žais lemiamas sezono rungtynes su Šiaulių „Šiauliai”. Kviečiame ir žadame kietą kovą!

Luko Miglino PHOTO

Sauliaus Čirbos PHOTO